אנגרי בירדס (צילום: חדשות 2)
רוצים עוד שלבים? תתחילו לזוז. אנגרי בירדס | צילום: חדשות 2

אם גם אתם מכורים לציפורים הזועמות כדאי שתדעו כי הגרסה החדשה של המשחק תחת השם MAGIC תכיל שלבים מוסתרים שיהיה ניתן לגשת אליהם רק באמצעות שימוש בטכנולוגיית שדה תקשורת קרוב (NFC) ובטכנולוגיית זיהוי מקום. במילים אחרות, אם תרצו לפתוח שלבים חדשים תצטרכו להיפגש פיזית עם שלושה חברים ולבקר במקומות מסוימים. נשמע הזוי? תתחילו להתאמן.  

המהלך של חברת רוביו מפתחת המשחק, החל כבר באפריל השנה לאחר שהודיעה על שיתוף פעולה עם חברת נוקיה תחתיו יפותחו 15 שלבים חדשים עבור משתמשי מכשיר הc7 של החברה שיעדכנו את מערכת ההפעלה לגרסת Anna עם תמיכה ב-NFC.

את השלבים האלו יוכל המשתמש לפתוח רק אם יהיה פיזית ליד חבר שגם לו יש מכשיר זהה. כל "נגיעה" של מכשיר במכשיר תגרום לפתיחה של חמישה שלבים חדשים. סך הכל, יצטרך כל משתמש שלושה חברים כדי לפתוח את כל החמישה עשר.

בנוסף, מפרסם אתמול (א') אתר Cnbeta כי הגרסה החדשה של המשחק תתמוך גם בטכנולוגיית זיהוי מקום שתתבסס על ה-GPS שיש במכשיר.

המשחק "ידע" איפה המכשיר נמצא וכאשר המשתמש יכנס למקום מסוים יותקנו עדכונים למשחק. טרם ידוע אם רוביו ידרשו תשלום מעסקים שירצו להתחבר למערך העדכונים של החברה, אבל מנהל המוצר ראמין דראביאה מיהר להרגיע ואמר כי המטרה של המהלך היא שיפור ההפצה של המותג ולא עשיית כסף על הגב של בעלי העסקים.

>> הציפורים הזועמות נחתו במחשב שלכם - בואו לשחק

>> וגם: הטלפון הסלולרי יודע למדוד עליכם בגדים