אקסל רוז (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
פרצו לו לטוויטר. אקסל רוז | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL

חובבי הרוק בכל העולם כבר אמרו לעצמם היום: "נו, מה חדש, אקסל שוב השתגע". זה קרה אחרי שהבוקר פורסם כי אקסל רוז, סולן להקת גאנז נ' רוזס המתקאמבקת, הפיץ בטוויטר שלו שכל ההופעות של גאנז נ' רוזס בסיבוב ההופעות האמריקני והאירופי החדש מבוטלות, כולל אלה הגדולות שמתוכננות הקיץ בפסטיבלי רדינג ולידס בבריטניה. "כל ההופעות בסיבוב מבוטלות רשמית, פנו למי שמכר לכם את הכרטיסים כדי לקבל החזרים", נאמר בהודעה.

מעריצי גאנז נ' רוזס נדהמו מההודעה הדרמטית, כיוון שהגיעה רגע אחרי שגאנז חזרה להופעות אמש בדרום דקוטה שבארצות הברית, במסגרת אירוע "Sturgis Rally 2010". אומנם ההיסטוריה של אקסל רוז רצופה "השתגעויות" כאלה ואחרות, אבל להפסיק סיבוב הופעות בינלאומי אחרי הופעה אחת? אפילו עבורו זה נשמע קצת הזוי.

"סיבוב ההופעות נמשך - התאריכים לא בוטלו"

אז מתברר שלא היו דברים מעולם. אתרי אינטרנט בכל העולם, החל באמ.טי.וי וכלה ב-NME מפרסמים כעת כי אלמונים פרצו לטוויטר הפרטי מאוד של אקסל רוז ופרסמו את ההודעה בשמו. "דובר רשמי של הלהקה הודיעה כי הטוויטר של אקסל רוז וגאנז נ' רוזס נפרץ", נאמר בפרסומים. "סיבוב ההופעות נמשך, התאריכים לא בוטלו".

מעריצי גאנז נ' רוזס בעולם ובישראל יכולים להיות רגועים אם כן - סיבוב ההופעות העולמי נמשך ואולי יגיע גם לישראל. כזכור, מתנהלים מגעים להבאת גאנז נ' רוזס לישראל, והציוץ של אקסל כמובן שהעמיד גם את ההופעה בארץ בסכנה.

>> למרות הכל: אורפנד-לנד יופיעו בטורקיה