שלטי החוצות של ציפי לבני, מועמדת קדימה לראשות הממשלה, עוררו דיון שהתמקד בגרפיקה ובמסר הפשטניים. התמונה של לבני שנבחרה לקמפיין נראתה משונה: פניה הלא מרוטשות, בגוון אדמדם-ורדרד מטריד, נתחמו בריבוע שקיצץ את שיערה, ומבטה נישא למעלה ושמאלה. הביקורת עשתה את שלה, ובאתר הבחירות הרשמי של לבני מוצגת המועמדת עם מלוא שיערה, צבע פנים אנושי יותר ומבט שהיא מישירה אל הצופה. אבל הקורא ערן כ"ץ מדווח כי עיון בפליקר הרשמי של לבני מגלה שאנשי הקמפיין של קדימה עדיין לא מרוצים, והם העבירו על המועמדת עבודת פוטושופ עמוקה אף יותר.

בפליקר מוצגות שתי תמונות רשמיות למראה של לבני, האחת נקראת "ציפי לבני - אחריות" (זו התמונה שבראש אתר הבחירות), והשנייה "ציפי לבני - דיוקן", אותה תמונה אחרי שעברה שיפוץ. בתמונה המשופצת, גבתה השמאלית של לבני, שכנראה נוטה להתרומם בנפרד (כפי שעשתה גם בשלטי החוצות), הוחזרה למצבה הלא מורם; קשתית העין השמאלית הוזזה מעט ימינה כדי שתהיה סימטרית עם הקשתית הימנית; צבע העיניים התכולות הוכהה, וכמוהו גם צבע השפתיים; קמט עמוק בצווארה של לבני טושטש; הצללית שמטיל האף על הלחי כווצה והובהרה; והתמונה כולה רוככה כך שתטשטש ותעלים קמטים ונקבוביות:

אין תמונה
ציפי לפני...
אין תמונה
...וציפי אחרי

בסיכום כללי אפשר לומר שעבודת הפוטושופ, שמזכירה את זו המבוצעת על תמונותיהן של דוגמניות ונשים שמככבות על שערי מגזינים, נועדה להראות לבני צעירה יותר, סימטרית יותר, נשית יותר ואולי אפילו מושכת יותר. את המסקנות הפוליטיות נשאיר לכם.