פייסבוק עושה זאת שוב, ומשנה את עמודי הפרופיל האישיים. מארק צוקרברג, מייסד הרשת החברתית, חשף את העיצוב החדש אתמול בתוכנית "60 דקות". בפעם הראשונה שתיכנסו לפרופיל החדש שלכם, תקבלו הסבר קצר על כל התכונות והשינויים בעמוד. אם אתם עדיין לא רואים את הפרופיל החדש, אתם יכולים להיכנס לעמוד הזה, ולהפעיל אותו משם.

אין תמונה
כך ייראה הפרופיל החדש שלכם. צילום מסך

השינוי הבולט ביותר הוא בראש העמוד, שם תגלו במקום שורת הסטטוס סרגל קטן של התמונות שלכם. אלה הן התמונות האחרונות שתויגתם בהן, והן נשאבות אוטומטית. אם אתם לא רוצים תמונה מסוימת, אתם יכולים ללחוץ על האיקס הקטן שבתמונה, ותמונה אחרת תופיע במקומה. מעל התמונות, יופיעו הפרטים הביוגרפים שלכם כגון תאריך לידה, מקום עבודה וסטטוס זוגי. שינוי נוסף חל בקיר (Wall) שלכם, שהתרחב ותופס כעת יותר שטח בעמוד.

הטאבים (לשוניות) שהופיעו בראש העמוד, כגון תמונות, חברים ותמונות, נדדו לסרגל בצד שמאל. רשימת החברים בצד שמאל הצטמצמה, וכעת היא מציגה רק 10 חברים, שמוצגים לאורך עם תמונות גדולות יותר. עם זאת, כשאתם נכנסים לפרופיל של חבר, שימו לב שרשימת החברים המשותפים שלכם מופיעה דווקא בצד ימין למעלה. שם גם תמצאו את הכפתורים החדשים לשליחת הודעה אישית ו-Poke. ואם נדמה לכם שאתם רואים יותר פרסומות בצדו הימני של העמוד – אתם לא טועים. זה חלק מהעיצוב החדש.

>> פייסבוק משדרגת את מערכת ההודעות