בימים האחרונים הגיע הלהיט של ג'סטין ביבר "בייבי" ל-500 מיליון צפיות ביוטיוב, מה שהפך את הזמר הצעיר לאדם הראשון בתולדות הרשת שהגיע למספר צפיות כל כך גבוה.

אבל זה לא ההישג היחיד של ביבר, אתר בשם ReadWriteWeb החליט לבדוק מהו הקליפ הכי פחות אהוד ברשת וכיוון שביוטיוב אין אפשרות לסדר את הקליפים לפי מספר הדיסלייקים (Dislikes), האתר בדק ידנית את כל 150 הקליפים הכי נצפים ביוטיוב.

התוצאות קשות: "בייבי" של ביבר הוא לא רק הכי נצפה אלא גם הכי שנוא ברשת, עם יותר ממיליון אנשים שלחצו Dislike  (לא אוהבים), ורק כ-600 אלף שאהבו את הקליפ ולחצו like.

את המקום השני והלא מכובד גרפה סנסציית הרשת רבקה בלאק והשיר Friday גם היא עם יותר ממיליון דיסלייקים.

ההמשך מאוד מעניין: במקום השלישי שוב ג'סטין ביבר, הפעם עם השיר Never say never  שקיבל  כ-95 אלף דיסלייקים. במקום הרביעי, שוב ביבר והשיר Somebody to love עם כ-87 אלף דיסלייקים.

אין תמונה
סביר להניח שהיא תעקוף את ביבר בקרוב. בלאק
 במקום החמישי התייצבה ליידי גאגא עם הקליפ  Bad Romance שיש לו 82 אלף שונאים. בהמשך, ביבר חוזר בגדול וסוגר את המקום השישי והשביעי עם שני קליפים One less lonely girl  ו- Never let you go  עם כ-75 אלף דיסלייקים לכל אחד.

לכל הביבריות המודאגות, ברור כי מבחינה סטטיסטית, קליפים עם יותר צפיות יזכו גם למספרים גבוהים של לייקים ודיסלייקים, כך שהנתונים הם בעיקר משעשעים אבל לא באמת משקפים את המצב. 

עדכון אחרון: 30/03/11

רבקה בלאק עם השיר Friday עקפה את Baby  של ג'סטין ביבר ועכשיו היא הבן אדם הכי שנוא ביוטיוב (עם כ-1.2 מיליון דיסלייקים על כ-65 מיליון צפיות, לעומת ביבר, עם כ-1.1 דיסלייקים על כ-500 מיליון צפיות).