השלטונות באירן מנסים אמנם למנוע מהעולם להיחשף למחאה נגד השלטון, אבל עוד ועוד סרטונים שמועלים לאינטרנט עושים את העבודה עבור האופוזיציה: סרטון שנחשף הערב מציג סטודנטים אירנים נפגעים מיריות השוטרים ברחובות. במקביל, באירן נמשכות גם הערב ההפגנות.

בסרט שהוברח מאירן נראים הסטודנטים שיצאו להפגין ברחובות טהרן ללא נשק. ניתן לשמוע ברקע את קולות הירי ולהבחין בכתמי הדם. כן נראים שם היטב הפצועים ההולכים ברחוב.

אבל גם הסרטון הזה, כמו זה שפרסמנו מוקדם יותר היום של הכאת מפגין ברחוב, לא מגלים במדויק את מה שקורה באירן. עדיין לא ברור מהו המספר המדויק של הנפגעים והקורבנות בהפגנות במדינה מאז הבחירות בסוף השבוע האחרון.

גם נבחרת ירוקה

בשעות הערב חודשו ההפגנות בבירה טהרן, אולם הפעם מדובר במחאה שקטה. המפגינים לובשים שחור כאות אבל על המפגינים שנהרגו בימים האחרונים בעימותים עם משמרות המהפכה והם מביעים מחאה שקטה ללא ביטויי אלימות.

מחר מתוכננת להיערך בבירה הפגנת מחאה גדולה לזכר הקורבנות במהומות של הימים האחרונים. המפסיד בבחירות, מיר חוסיין מוסאווי, הוא שהודיע על קיומה של ההפגנה מחר.

היום הצטרפה באופן מפתיע למחאת האופוזיציה גם נבחרת הכדורגל של אירן. שחקני הנבחרת עלו למגרש הכדורגל בקוריאה הדרומית, במסגרת מוקדמות גביע העולם, כשעל ידיהם סרטים ירוקים. הצבע הירוק מסמל את מאבק האופוזיציה במה שהם טוענים כזיוף תוצאות הבחירות באירן.

מהומות באירן - סיקור מיוחד:

כך מטפלים במפגינים נגד המשטר האירני

נבחרת אירן הצטרפה למחאה

הממשל חוסם את הרשת - הבלוגרים ממשיכים

נשיא אירן התקפל: סופרים שוב את הקולות

אחמדינג'אד: העולם צריך ללמוד מאיתנו דמוקרטיה

נאום הניצחון: "עיני העולם נשואות אל אירן"

מהומות אלימות בטהרן אחרי התוצאות הרשמיות

המחאה באירן עוברת בטוויטר