המהומות במצרים עדיין בעיצומן והערב נחשף תיעוד דרמטי במיוחד של הפאניקה שאוחזת ברחובות קהיר, בייחוד בקרב חיילי הצבא המצרי שנמצאים בקונפליקט פנימי - בין הצורך להשליט סדר ברחובות לבין הרצון שלא לפגוע במפגינים ובמאבקם.

כפי שניתן לראות בקטע הווידאו, שצולם ככל הנראה על ידי אחד המפגינים במקום, מנסה אחד החיילים למנוע מהמפגינים להיכנס לאזור מסוים, אך המהומה שמתפתחת במקום גורמת לו להיות אחוז בעתה. הפחד שחש החייל ניכר היטב במבטו ובעיניו שמזגזגות מצד לצד ומנסות להתכונן לכל מה שיבוא.

מיוחד: כל העדכונים על המהפכה במצרים 

הקרב האלים על הגשר בקהיר

הקטע הנוכחי מתווסף לתיעוד מיוחד בן ה-10 דקות, שאמינותו עדיין לא ברורה ומתאר את הקרב בין השוטרים לבין המפגינים על גשר "6 באוקטובר" שנערך ב-29 בינואר, שמעורר סערה בימים האחרונים באינטרנט.

בקטע הווידאו ניתן לראות את אלפי המפגינים מתקדמים על הגשר לעבר מאות השוטרים שנמצאים במקום, כשאלו יורים לעברם אמצעים לפיזור הפגנות. אחד מרכבי המשטרה אף נקלט בעדשת המצלמה כשהוא דורס מפגינים ללא רחם.

בהמשך מתיזים השוטרים על המפגינים זרנוקי מים, כולל לעבר קבוצה גדולה של מפגינים המתפללים בכריעה על הכביש.

כעבור מספר דקות מגיעים המפגינים והשוטרים לנקודת התנגשות, כששתי הקבוצות עומדות אחת מול השנייה במרחק של סנטימטרים ספורים. אז ניתן לראות את שיא האלימות, כאשר השוטרים מכים את המפגינים באלות, עוצרים חלק מהמפגינים ואף ניתן להבחין בפציעות הקשות שנגרמות לשני הצדדים.

הסרטון זוכה לפופולריות עצומה ביו-טיוב וברשתות החברתיות, ועד כה צפו בו למעלה מ-50 אלף גולשים.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על ההפיכה במצרים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מהומות במצרים - סיקור מיוחד:

המון זועם תקף את שגרירות ישראל בקהיר

צפו: הקרב האלים על הגשר בקהיר

לעצור את אספקת הגז לישראל - ולהתכונן למלחמה

מי אתה, מוחמד אל בראדעי?

צפו: סיור וירטואלי במוקדי המהפכה

"המודיעין לא צפה את ההפיכה במצרים"

נתניהו: "נשמור על השלום עם מצרים"