"תרגישו קצת מה שמרגישים בדרום". ארכיון (צילום: AP, חדשות)
"תרגישו קצת מה שמרגישים בדרום". ארכיון | צילום: AP, חדשות

על רקע שיגורי הטילים אמש (חמישי) מרצועת עזה לעבר גוש דן, ברשתות החברתיות מגיבים לאירועים במרכז. רבים מתושבי הדרום מביעים תסכול מההד הציבורי והמדיני שמעורר ירי לעבר המרכז, בעוד שבדרום מדובר בשגרה. "תרגישו קצת מה שמרגישים בדרום", כתב אחד הגולשים ברשתות החברתיות.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"כשמדובר בנו תושבי הדרום, התגובות זניחות אם בכלל, אבל טיל אחד לעבר מעוז האריסטוקרטיה בצפון תל אביב, וכבר מדברים על מלחמה והכרעת החמאס", כתב אורן מאשקלון, ובכך הביע כנראה תחושות של רבים.

הפוסט שפרסמה עיריית שדרות (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של עיריית שדרות‎, חדשות)
הפוסט שפרסמה עיריית שדרות | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של עיריית שדרות‎, חדשות

"ממש נקרע לי הלב לראות את תושבי תל אביב מזדעזעים מהמצב החדש", כתב אברהם, תושב העוטף. "בתור תושב עוטף עזה אני מזמין אתכם אלי". גם נתנאל, גולש מאזור הדרום הוסיף: "‎תרגישו קצת מה מרגישים בדרום".

רגעים לאחר הירי לעבר גוש דן עיריית שדרות פרסמה פוסט שבו קראה לתושבי תל אביב להגיע להתארח בעיר הדרומית. בפוסט המבודח שפרסמה בעמוד הפייסבוק שלה, נכתב: "עיריית תל אביב, קצת רעש נלחצתם? מוזמנים למקלטים אצלנו, אירוח VIP + מארחים מנוסים".

"נלחצתם?" מערכת כיפת ברזל בפעולה. ארכיון (צילום: דיווחי הרגע, חדשות)
"נלחצתם?" מערכת כיפת ברזל בפעולה. ארכיון | צילום: דיווחי הרגע, חדשות

בעקבות שיגורי שני טילי פאג'ר מרצועת עזה לעבר גוש דן ראש הממשלה כינס התייעצות ביטחונית בקריה, וכשהסתיימה הודיע גורם מדיני כי "התקבלו החלטות". לאחר סיומה דובר צה"ל דיווח כי צה"ל תוקף בשעה זו מטרות טרור של חמאס ברצועת עזה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו