התיעוד האישי מהמרחב המוגן - שהפך לסרטון הסברה: סרטון שצילמה אמש (שני) ‏עינב כרמי, תושבת ניר עם, בזמן אחת האזעקות כשהיא בממ"ד עם הכלב שלה הפך לויראלי - ובתיעוד הקצר של כחצי דקה אפשר לקבל הצצה אמיתית לשגרת חייהם הבלתי אפשרית של תושבי יישובי העוטף.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

הבוקר כרמי נשמעה קצת אחרת. בריאיון שהעניקה לחדשות הבוקר עם ניב רסקין היא והכלב שלה, אנחל, כבר לא היו במרחב המוגן ועל הספסל בקיבוץ היא סיפרה על התחושות הקשות שמלוות אותה בתקופה האחרונה ועל כך שהיא שמחה שהסרטון מציג לעולם את מה שהיא ותושבי האזור חווים.

"זה היה בסביבות 23:20 אם אני לא טועה" אמרה. "זו לא הייתה (האזעקה) הראשונה אז כבר הייתי עם הטלפון ואמרתי - נצלם את זה נראה לעולם מה אנחנו חווים באותו רגע. אנשים לא מבינים את זה אני חושבת, אנשים מחזקים אבל הם עדיין לא מבינים באמת מה קורה באותם רגעים".

"אני שומעת הרבה אנשים שאומרים שהם רגילים לזה אבל אני לא חושבת שאפשר להתרגל לזה", הוסיפה. "אני נולדתי פה ואני לא רגילה לזה ואני בעצמי צריכה את חוס"ן והטיפולים".

את ההצלחה של הסרטון שלה היא גילתה בטעות: "האמת שחברה שלי תייגה אותי כשהעלו את זה אתמול לפייסבוק וצפיתי בו פעם ראשונה אחרי שצילמתי ועוד פעם בכיתי. אני לא יודעת להסביר את זה, זה מחזיר לסיטואציה וברור שזה לא נעים. אם זה בשביל לשרת את האזור בשביל שיראו את כל החרא שאנחנו עוברים פה - אז עשיתי את שלי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו