בנו של אריה דרעי חגג בר מצווה אמש בירושלים, אך נראה כי הוא היה הדמות הכי פחות חשובה בחגיגה הגדולה שהתרחשה בבית הכנסת הגדול בבירה. הכוכבים האמיתיים היו שניים: האב הגאה אריה והאסיר בעתיד הקרוב שלמה בניזרי.

בתמונות שצילם אתר "חרדים" נראית האידיליה הש"סניקית כפי שלא נראתה שנים. כולם מחובקים, כולם אוהבים. מי שלא היה שם פשוט לא היה קיים. רק לסבר את האוזן, בחגיגה השתתפו בין היתר נשיא המדינה שמעון פרס, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, חיים רמון, רוני בראון, שאול מופז, אברהם גרנט ורבים טובים אחרים. בלט בהיעדרו: השר אלי ישי.

דרעי נראה שמח במיוחד, במה שנראה כמפגן כוח ועוצמה למי שמתכנן קאמבק פוליטי ענק לאחר שבע שנות ייבוש וקלון. ואילו בניזרי, בשבילו זו הייתה סוג של חגיגי פרידה מהחברים הקרובים, רגע לפני שיוכל לראות אותם רק בביקורים בבית הכלא.

"אני מספיק חזק כדי להתמודד"

"את השמחה שלי אף אחד לא יכול לקחת, אני מספיק חזק להתמודד" - סיפר עם צאתו השמחה השר לשעבר בניזרי, שנידון לארבע שנות מאסר בגין קבלת שוחד. בניזרי, שנכח בחגיגת בר המצווה של בנו של אריה דרעי הלילה, שב והאשים את התקשורת ואת מערכת המשפט ברדיפתו, וטען: "כולם מנותקים ממה שקורה למטה, אצל העם. העם לא סובל את הרדיפות".

"כואב לי על העם, על המשפחה שלי, אבל את השמחה שלי אף אחד לא ייקח", אמר בניזרי. "אני מרצה בכל הארץ ורואה את הציבור. הציבור זה לא הממשלה, זה לא בתי משפט, זה לא תקשורת, זה לא מה שמציירים", הוא הוסיף. בניזרי שב וטען: "אני מקווה שמישהו יתעשת בסופו של דבר".

כשנשאל על טיב יחסיו על אריה דרעי, שריצה בעצמו עונש מאסר, אמר בניזרי: "הציבור בעם ישראל זקוק לאנשים כמוני וכמו אריה דרעי, שמוכנים להעניק, לתת ולחזק". על דרעי עצמו אמר בניזרי כי "הוא תומך בי ומחזק אותי".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק