לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד האזרח הסודני, בן 22, שפרץ לפני כעשרה ימים לבית בשכונת יד אליהו בתל אביב וביצע עבירות מין, בהם אינוס, בבת שמונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכתב האישום ייחסה פרקליטות מחוז תל אביב לנאשם לא פחות מ-7 עבירות: אינוס, מעשים מגונים בקטינה מתחת לגיל 14, תקיפה, חבלה בכוונה מחמירה, איומים, גניבה והתפרצות לבית בכוונה לבצע פשע. על פי כתב האישום, סמוך לשעה 5:00 לפני כעשרה ימים, התפרץ הנאשם לביתם של המתלוננים, בכוונה לבצע עבירות גניבה ופשע.

לאחר שגנב מכשיר סלולארי, נטל הנאשם סכין מטבח ונכנס לחדר הילדים. בחדר הילדים, ביצע הנאשם מעשים מגונים וניסיון אינוס בקטינה, תוך איום ושימוש בסכין המטבח.

הבקשה להארכת מעצרו של הסודני מוסיפה ומגוללת את פרטי המקרה. על פי המסמך, כשהבחין הנאשם באחיה של הילדה, ששהה במיטה הסמוכה, הוא איים גם עליו בסכין, צעק לעברו: "לך לישון ועצום את העיניים", וכיסה אותו בשמיכה.

פריצה וניסיון אונס (צילום: חדשות 2)
זירת המקרה | צילום: חדשות 2

בשלב מסוים שמעה האם במכשיר האינטרקום שהותקן בחדר ההורים את בכייה של הילדה, ואת זעקותיה - "די, כואב לי". היא מיהרה לחדר הילדים, שם ראתה את הנאשם גוהר מעל ביתה, כשמכנסיו ותחתוניו מופשלים ואיבר מינו חשוף. האם הדפה אותו מהמיטה וניסתה להוציא אותו מהחדר, אך זה תקף אותה ולבסוף גם דקר אותה בסכין. האב התעורר משנתו מצעקות האם, ראה כתמי דם על חולצתה. הוא החל להאבק עם הנאשם, ולאחר שגבר עליו אזק אותו עם חוט הטלפון.

הבית שבו התרחש ניסיון האונס, ארכיון (צילום: חדשות 2)
הדירה ביד אליהו | צילום: חדשות 2

הפרקליטות מבקשת כעת לעצור את הנתין הסודני עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, בשל מסוכנותו לציבור.

החשד לתקיפה ופריצה בדרום ת"א - הסיקור המלא:

התושבים זועמים: "יש פחד ברחובות"

"נאבקתי בו, אנחנו בטראומה"

מה חוקי לעשות כשפורץ נכנס לבית?