אביה של הילדה שהותקפה מינית הבוקר על ידי נתין זר מסודן משחזר לראשונה את רגעי האימה שפקדו את משפחתו. "התעוררתי לקול צעקות בבית", הוא מתאר את השתלשלות האירועים לחדשות 2 באינטרנט. "ראיתי את האישה שלי מדממת, צועקת ופצועה על ידי תוקף לא מוכר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האב, לו רקע עשיר באומנויות לחימה, לא היסס וזינק מיד על התוקף. "קפצתי עליו ונאבקתי בו כדי לנטרל אותו ואז הזעקתי עזרה", סיפר שעות לאחר האירוע. "כולנו עדיין שרויים בטראומה ובמצב לא טוב".

הבוקר הסתיימה חקירתו של האב שתקף את הפורץ. הוא שוחרר לפני שעה קלה ופינה עצמו לבית החולים וולפסון, שם נמצאות אשתו ובתו שנפגעו בפריצה. במשטרה ממתינים בשלב זה לסיום הבדיקה הרפואית של הילדה בבית החולים ואז היא תישלח לחוקר ילדים של משרד הרווחה שינסה להבין מה עבר עליה בבוקר הקשה. האב הודה הבוקר לצוות הרפואי ולאנשי המשטרה שמיהרו למקום.

מהחקירה שביצעו השוטרים עד כה עולה כי הפורץ נמצא כשהוא גוהר מעל הילדה הקטנה כשבאמתחתו חפצים רבים שנגנבו מהבית כמו למשל הסמארטפון של אב המשפחה.

התושבים זועמים יקיימו הפגנה: "מפקירים אותנו"

חקירת המשטרה נמשכת (צילום: חדשות 2)
חקירת המשטרה נמשכת | צילום: חדשות 2

בבוקר שלאחר ניסיון תקיפת הילדה בת ה-8 בביתה על ידי נתין זר מסודן זעם בקרב תושבי שכונת יד אליהו בתל אביב על מה שהם מגדירים כהפקרתם על ידי הרשויות בעיר.

התושבים מספרים על מציאות בלתי נסבלת שלא מאפשרת להם להמשיך בשגרת חייהם. חלק מהמשפחות לא שלחו את ילדיהם לבית הספר בעקבות המקרה החמור. "הילדים מאוד מבוהלים", סיפרה טליה מזרחי, תושבת המקום בשיחה עם חדשות 2. "חייבים לעשות משהו ולחסל את התופעה".

"שרויים בטראומה". אביה של הילדה (צילום: חדשות 2)
טראומה. האב, הבוקר | צילום: חדשות 2

בעקבות המקרה מתכוונים חלק מתושבי שכונת יד אליהו לארגן הפגנה במהלך שעות אחר הצהריים בה יידרשו מראש העיר לטפל בפשיעה הגוברת של הנתינים הזרים שהפכו לדיירי קבע בחלק משכונותיה הדרומיות של העיר. "מפחיד להסתובב כאן בלילות", סיפרה תושבת נוספת. "אנחנו חיים בתקופה האחרונה בפחד ומפחדים לתת לילדים שלנו להסתובב כאן לבדם".

החשד לתקיפה ופריצה בדרום ת"א - הסיקור המלא:

נתין זר פרץ לבית וניסה לאנוס ילדה

התושבים זועמים: "יש פחד ברחובות"

מה חוקי לעשות כשפורץ נכנס לבית?