יובל שם טוב
יובל שם טוב (יובל המבולבל) | צילום: מתוך "אנשים", שידורי קשת, חדשות

בבית משפט השלום בתל אביב התקיים הבוקר (שלישי) דיון במשפטו של כוכב הילדים יובל שם טוב ("יובל המבולבל") שהואשם בהחזקת קוקאין, אך שם טוב לא התייצב באולם. לטענת עורך דינו, שם טוב לא הגיע בשל נוכחות התקשורת בבית המשפט. הדיון הבא יתקיים ב-3 במרס.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

לדברי עורך הדין ירון ברזילאי, מאחורי הקלעים ישנם מגעים מתקדמים בינו לבין פרקליטות המדינה לקראת הסדר טיעון. "לשמחתי הרבה מאוד נפגשתי עם ראש צוות ששמע את טענותיו של יובל והוא מבקש לדחות על מנת שתישקל הצעה שהוצעה", אמר עו"ד ברזילאי בתום הדיון.

בריאיון ל"אולפן שישי" בחודש שעבר סיפר שם טוב כי חצי השנה האחרונה הייתה הקשה בחייו. אחרי שורת חשיפות מביכות וחשד לשימוש בכמויות גדולות של קוקאין, הוא החליט לספר בפעם הראשונה על ההתמודדות בבית עם המשפחה ועם ההורים לילדים שהמשיכו להגיע להופעות גם אחרי חשיפת הפרשה.

כבר יותר מעשור ש"יובל המבולבל" הוא אחד מכוכבי הילדים המצליחים בישראל. שם טוב בן ה-46 עבד קשה מאוד כדי להגיע לפסגה, אבל מסתבר שהקושי להישאר שם היה עבורו גדול יותר. רבים נדהמו כשהתפוצצה פרשת הסמים לפני חצי שנה. במשך שבועות, בכל פעם שיובל היה מסתכל על הטלפון, הוא ראה עוד דיווח ועוד כתבה על ההסתבכות המביכה שלו עם החוק.

"פשוט הרגשתי שרצחו אותי", סיפר שם טוב בריאיון הבלעדי על השימוש בסמים. "היו ימים שהייתה בוכה, כבר נגמרו לי הדמעות. בעבודה שלי, במקצוע שלי, תמיד אני מרגיש שאני בא ונותן את הלב. והרגשתי שנעצו בלב שלי סכינים".

על הצורך להשתמש בסמים סיפר שם טוב כי "הגעתי למצבים שבהם חיפשתי אושר רגעי ומזויף כדי לכבות שריפות, כדי להתרומם נפשית". הוא הוסיף כי "זו התקופה הכי קשה שעברתי בחיים. זו בושה מול כולם, גם מול עצמי. אני בחדר הלבשה, עומד מול המראה ולא מפסיק לבכות".

שם טוב סיפר כי בעקבות הטלטלה שעבר עם פרסום הפרשה, התעוררו אצלו מחשבו אובדניות. "הייתי בחושך גמור, זה יכול היה להיגמר אחרת", אמר שם טוב. "כשבן אדם נמצא בדאון, בחושך גמור, אי אפשר לדעת מה עובר לבן אדם בראש, והיו לי מחשבות על הגרוע מכל".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו