יובל שם טוב
יובל שם טוב | צילום: מתוך "אנשים", שידורי קשת, חדשות

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד מאור עלל בגין סחר בסמים מסוג קוקאין, MDMA וקנביס. מ-18 האישומים השונים נגדו עולה תמונה דומה המציגה את דרך הפצת הסמים באמצעות אפליקציית ה"וואטסאפ", כאשר בהתכתבויות סוכמו פרטי העסקה. בין הלקוחות של עלל היה גם כוכב הילדים יובל המבולבל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בהמשך לשיחה עם הלקוחות היה מגיע הנאשם או מישהו מטעמו למקום מפגש שנקבע, שם היה מוסר את הסם ללקוח ומקבל תשלום בעבורו. המחירים המפורטים בכתב האישום עומדים על מאות שקלים בכל פעם. המכירות התקיימו בתל אביב, פתח תקווה, רמת גן, רמת השרון ועוד.

על פי כתב האישום, בתאריך 14/05/2018 מכר עלל ליובל שם טוב (יובל המבולבל) 2 גרם קוקאין בתמורה ב-2,000 שקלים. שם טוב אמור היה להעביר את התמורה במועד מאוחר יותר אולם נוכח מעצר הנאשם התמורה לא הועברה עד עתה. בין התאריכים 14-12/18 מכר הנאשם ליובל קוקאין במשקל 3 גרם בתמורה ל-3,600 שקלים.

סעיפי האישום מעלים כי מכירת הסמים ליובל שם טוב נמשכה כשנה במקומות שונים כמו קניון עזריאלי ומלון קראון פלזה, והמכירה התמקדה בקוקאין בלבד.

אתמול נלקח שם טוב לחקירה בחשד לרכישת סמים והיום נודע כי הכוכב נחקר באזהרה בעבר במשטרה בתיק סמים נוסף של סוחר סמים מאילת. התיק הסתיים בהסדר טיעון עם סוחר הסמים האילתי ולכן כוכב הילדים לא שימש בעד תביעה.

סנגורו של הנאשם, עו
סנגורו של הנאשם, עו"ד אהוד בן יהודה | צילום:

סנגורו של הנאשם בסחר בסמים, עורך הדין אהוד בן יהודה, מסר בתגובה: "מרשי מכיר את יובל שם טוב כמו כל עם ישראל שמכיר את יובל שמעסיק את הילדים. מרשי מכחיש שמכיר את יובל שם טוב ושמכר לו שקיבל ממנו כסף. המשטרה לא ערכה שום עימות ביניהם. אנחנו מכחישים את האישום החמור. טרם נחשפנו לחומרי החקירה כשניחשף נגיב בהתאם, אבל אין שום היכרות בין מרשי לבין יובל המבולבל".