הבוקר (ראשון) פורסמו עדויות חדשות של עובדים לשעבר במעון ראש הממשלה, במסגרת תביעתו של אב הבית לשעבר מני נפתלי, המצביעות לכאורה על יחס משפיל מצד אשת ראש הממשלה. בשיחה עם חדשות 2 מבהיר אחד העובדים לשעבר, גיא אליהו, כי הוא "נחוש ללכת עד הסוף עם התביעה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"היה לי מאוד רע שם ועובדה שהתפטרתי אחרי שנה, קמתי והלכתי", אמר אליהו. "היה קשה מאוד להגיד מה היה אבל בסוף אמרתי שאין מה לעשות ושהאמת תצא לאור על מה שקרה שם. כל מה שכתוב בתצהיר זה נכון ובית המשפט יבדוק את זה".

אליהו דחה את טענות משפחת נתניהו על מועד פרסום העדויות, שנועד לכאורה לפגוע בסיכויים של ראש הממשלה בבחירות. "זה לא תלוי בי, אני לא יודע למה זה היה הטיימינג אבל לפי דעתי זה לא קשור לבחירות".

היועמ
"רוצה ללכת עם הסיפור עד הסוף" | צילום: AP

"אם זה תלוי במני ובי, זה לא ייגמר בפשרה", הבהיר אליהו. "אני מקווה מאוד שלא אבל הכל יכול להיות. אני רוצה ללכת עד הסוף עם הסיפור הזה".

"גל הכפשות ממוחזר ושקרי"

העדויות שפורסמו מוקדם יותר היום מתארות את היחס המשפיל לכאורה של אשת ראש הממשלה לעובדים. העדויות נחשפו במסגרת הגשת תצהירים של עובדים נוספים לבית הדין האזורי לענייני עובדים בירושלים במסגרת תביעתו של אב הבית לשעבר מני נפתלי. הדיון במשפט יתנהל רק לאחר הבחירות.

"גל ההכפשות הממוחזר והשקרי מצדם של עובדים לשעבר אינו מקרי", הגיבה משפחת נתניהו לפרסום העדויות. "הוא נועד לפגוע בראש הממשלה וברעייתו בתקופת הבחירות ולסחוט כספים מהמדינה שלא כדין".