בני הזוג נתניהו ומני נפתלי, ארכיון
"פרטים נוספים ייחשפו". נפתלי ובני הזוג נ | צילום: אבי אוחיון

יום לאחר שפורסמו עדויות חדשות של עובדים לשעבר במעון ראש הממשלה, במסגרת תביעת אב הבית מני נפתלי, שמתארות יחס משפיל מצד שרה נתניהו, טוען נפתלי כי יחשוף בבית המשפט "דברים קשים נוספים". בריאיון לתכנית "מה בוער" בגלי צה"ל עם רזי ברקאי הוא הסביר הבוקר (שני): "רק בשל הכבוד של ראש הממשלה טרם חשפנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"כל הסיפורים הם אמת, ומה שהתקשורת עושה לא קשור אלינו", אמר נפתלי. "אני לא יורד מהתביעה למרות האיומים שאני מקבל. יש המון עובדים שמפחדים".

על הטענות שלפיהן תזמון התביעה אינו מקרי, אמר נפתלי כי "אני בן אדם שנפגע בעבודה ועומד על שלו לקבל את מה שמגיע לו. התביעה הוגשה ברגע שיצאתי".

גיא אליהו ובני הזוג נתניהו
"כל הסיפורים אמת". גיא אליהו | צילום: חדשות 2

בתצהיר שהגיש לבית המשפט גיא אליהו, עובד נוסף לשעבר במעון ראש הממשלה, הוא מתאר את החוויה הלא נעימה. "היה לי מאוד רע שם ועובדה שהתפטרתי אחרי שנה, קמתי והלכתי", ציין. "היה קשה מאוד להגיד מה היה אבל בסוף אמרתי שאין מה לעשות ושהאמת תצא לאור על מה שקרה שם. כל מה שכתוב בתצהיר זה נכון ובית המשפט יבדוק את זה".

בשיחה עם חדשות 2 אתמול הבהיר אליהו כי הוא "נחוש ללכת עד הסוף עם התביעה". גם אליהו דחה את טענות משפחת נתניהו על מועד פרסום העדויות, שנועד לכאורה לפגוע בסיכויים של ראש הממשלה בבחירות. "זה לא תלוי בי, אני לא יודע למה זה היה הטיימינג אבל לפי דעתי זה לא קשור לבחירות".

"אם זה תלוי במני ובי, זה לא ייגמר בפשרה", הדגיש אליהו. "אני מקווה מאוד שלא אבל הכל יכול להיות. אני רוצה ללכת עד הסוף עם הסיפור הזה".

"גל הכפשות ממוחזר ושקרי"

העדויות שפורסמו מוקדם יותר אתמול מתארות את היחס המשפיל לכאורה של אשת ראש הממשלה לעובדים. העדויות נחשפו במסגרת הגשת תצהירים של עובדים נוספים לבית הדין האזורי לענייני עובדים בירושלים במסגרת תביעתו של נפתלי. הדיון במשפט יתנהל רק לאחר הבחירות.

"גל ההכפשות הממוחזר והשקרי מצדם של עובדים לשעבר אינו מקרי", הגיבה משפחת נתניהו לפרסום העדויות. "הוא נועד לפגוע בראש הממשלה וברעייתו בתקופת הבחירות ולסחוט כספים מהמדינה שלא כדין".