רצח רודף רצח: גבר בן 43 נורה אמש למוות בלב המרכז המסחרי בעיר דימונה. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. "הוא נורה בפלג גופו העליון", מסרו במד"א לחדשות 2 באינטרנט. ההרוג הוא אדם המוכר למשטרה.

האירוע החמור הועבר לטיפול המשטרה, שם מעריכים כי הרקע לירי הקטלני הוא פלילי. כרגע עדיין אין חשודים במעשה. "חשבתי בהתחלה שזה פיגוע", סיפר לחדשות 2 ג'קי אדרי, אחד מעדי הראייה. "כנראה שירו גם בו וגם בראש שלו כדי לוודא וידוא הריג", הוסיף אדרי.

חצי שעה לאחר הירי בדימונה, דווח למד"א על שני גברים שנדקרו פעמים רבות בכל גופם, בבאר שבע. השניים פונו במצב אנוש וקשה לבית החולים סורוקה בעיר.

רק שלשום נרצחה בלוד חדרה אבו-גריבה, ובעלה נפצע קשה וילדיה קל. במשטרה המשיכו היום לחקור את המקרה, בניסיון לתפוס את הרוצח. רק בזכות בלש המשטרה שהגיע למקום נמנע ככל הנראה אירוע חמור בהרבה - טבח של ממש. מפרטי השחזור עולה כי שלשום, סמוך לשעה תשע בערב, חלפה מכונית ברחוב כצנלסון שבו ממוקמת תחנת המשטרה המקומית.

לפתע היא החלה להאט, תוך כדי שהיא מעוררת את חשדו של הבלש. כשהוא יצא החוצה, המכונית כבר האיצה לעבר בית משפחת אבו-גריבה, שנמצא בהמשך הרחוב.

דקר את חברו, אילוסטרציה
שני פצועים מדקירות בב"ש, הערב | צילום: חדשות 2

מהמכונית יצא רעול פנים שהחל לירות ללא אבחנה לעבר בני המשפחה שישבו בחצר. המטרה שלו הייתה ברורה: לחסל כמה שיותר מהם. כשהבלש דלק אחרי המכונית, היא נמלטה מהמקום והשאירה מאחוריה את היורה. אז החל קרב יריות של ממש בין השניים, כשהבלש הצליח לפגוע ברעול הפנים - שנמלט מהזירה למרות שנפגע.

עכו: עבריין בן 49 נרצח בעת שישב ברכבו

חשד: זר רצח את אשתו ובתו והתאבד

לוד: אם נרצחה לעיני ילדיה

רצח בגבעת שמואל: צעיר נורה במרכז העיר

אחרי החתונה: שני אחים נרצחו בירי

חשד לרצח בבאר שבע: בן 16 נדקר אחרי מסיבה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק