תושבת אשקלון ובתה התינוקת נמצאו הלילה ללא רוח חיים בדירת מגורים ברחוב אליעזר מילרוד באשקלון. לפי החשד, רצח אותן אבי המשפחה שככל הנראה ביצע את המעשה ואז שם קץ לחייו. גופתו של האיש נמצאה מוקדם יותר, תלויה בחורשה בקרבת מקום.

התינוקת, בת חצי שנה, ואמה - נמצאו כשהן דקורות בכל חלקי גופן. כיוון חקירה נוסף, שנחשב למשני, הוא כי האב התאבד אחרי שראה את בתו ואשתו שחוטות בדירתן.

מי שהזעיק למקום את המשטרה הוא אחיו של אבי המשפחה המתגורר בירושלים. אחרי שגופתו אותרה תלויה, הוא מסר את כתובת דירת המגורים של בני המשפחה. השוטרים שהגיעו למקום ופתחו את הדלת נחרדו לראות את השתיים שרועות על הרצפה כשעל גופותיהן חתכים רבים.

דובר מד"א, זכי הלר, אמר כי "ב-22:10 נמסר לצוות מרחב לכיש שלנו כי אישה ותינוק נמצאו בלא רוח חיים בדירתם. צוותים שהזעקנו לשם קבעו את מותם במקום. נסיבות האירוע אינן ברורות".

האירוע הלילה מצטרף לרצח מזעזע שאירע רק אמש, כשגבר בן 43 נורה למוות בלב המרכז המסחרי שבדימונה. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו.

יממה אחת לפני כן נרצחה בלוד חדרה אבו-גריבה, ובעלה נפצע קשה וילדיה קל. במשטרה המשיכו היום לחקור את המקרה, בניסיון לתפוס את הרוצח. רק בזכות בלש המשטרה שהגיע למקום נמנע ככל הנראה אירוע חמור בהרבה - טבח של ממש. מפרטי השחזור עולה כי שלשום, סמוך לשעה תשע בערב, חלפה מכונית ברחוב כצנלסון שבו ממוקמת תחנת המשטרה המקומית.

לפתע היא החלה להאט, תוך כדי שהיא מעוררת את חשדו של הבלש. כשהוא יצא החוצה, המכונית כבר האיצה לעבר בית משפחת אבו-גריבה, שנמצא בהמשך הרחוב.

מהמכונית יצא רעול פנים שהחל לירות ללא אבחנה לעבר בני המשפחה שישבו בחצר. המטרה שלו הייתה ברורה: לחסל כמה שיותר מהם. כשהבלש דלק אחרי המכונית, היא נמלטה מהמקום והשאירה מאחוריה את היורה. אז החל קרב יריות של ממש בין השניים, כשהבלש הצליח לפגוע ברעול הפנים - שנמלט מהזירה למרות שנפגע.

עכו: עבריין בן 49 נרצח בעת שישב ברכבו

חשד לחיסול במרכז המסחרי בדימונה

לוד: אם נרצחה לעיני ילדיה

רצח בגבעת שמואל: צעיר נורה במרכז העיר

אחרי החתונה: שני אחים נרצחו בירי

חשד לרצח בבאר שבע: בן 16 נדקר אחרי מסיבה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק