פחות משבועיים אחרי שהעבריין פרנסואה אבוטבול חוסל ביריות על ידי אלמוני בתחנת דלק ואחרי שיריבו, ריקו שירזי, הכחיש כל מעורבות בנושא - הגיעו לידי חדשות 2 פרטים חדשים מחקירת האירוע - שדווקא יכולים לרמז על כך שידו, בניגוד לטענותיו, הייתה בדבר.

חקירת המשטרה בפרשת הרצח של אבוטבול מתנהלת באופן אינטנסיבי. מהפרטים שעלו עד כה עולה כי ב-4:00 לפנות בוקר פשטו בלשי היאחב"ל על ביתו של שירזי בהרצליה פיתוח. הם החרימו מהמקום מצלמות אבטחה ומחשבים ועצרו אותו וכמה מאנשיו. שירזי ומקורביו שוחררו כעבור זמן לא רב בערבות עצמית.

המעצר בא על רקע החקירה שהעלתה כי יומיים לפני הרצח, הוזמן שירזי ליאחב"ל והוזהר לבל יפגע באבוטבול, בעקבות מידע מודיעיני שהתצטבר שלפיו עלה החשש כי בכוונתו לעשות זאת. 

שירזי לפני כשבועיים: "הייתי מופתע, לא הייתי מסוכסך עם פרנסואה" 

בשיחה עם חדשות 2 אמר שירזי על היחסול: צר לי על המקרה הזה. הוא לא היה אף פעם אויב שלי. הסולחה שעשינו הוא יותר הבהרת דברים, כי סולחה עושים כשיש סכסוך בין אנשים. סכסוך לא היה בינינו, פשוט הבהרנו כמה דברים וכל אחד המשיך לדרכו".

על התחושות עם היוודע דבר הרצח, אמר שירזי: "הייתי מופתע מאוד, שמעתי מהיאחב"ל על זה, ישר אחרי זה הם הגיעו אליי הביתה, העירו אותי מהשינה והייתי מאוד מופתע". שירזי הביע תקווה כי "במשטרה יעשו את העבודה שלהם ומקווה שיצליחו בזה. אולי זה יפחית קצת מכל הלחץ שיש עלינו".

שירזי נשאל מי היה יכול לחסל את אבוטבול, על כך השיב: "אין לי מושג, אני לא שייך לדברים האלה ומקווה שהמשטרה תעשה את העבודה שלה". על החשד האפשרי של המשטרה כי הוא ואנשיו מעורבים בחיסול, אמר שירזי "הם אומרים הרבה דברים. הם יכולים להגיד מה שהם רוצים אבל צריך עובדות וראיות".

רוצים לקבל עדכונים מחקירת החיסול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק