הזמר המפורסם המעורב בפרשה
הזמר החשוד, אמש | צילום: מור לוי

הזמרים החשודים שקיימו יחסי מין עם קטינות אמנם מכחישים כי הם קשורים לנושא וטרם זומנו לחקירה, אולם הבוקר נמשכה מלאת גביית העדויות במשטרה. חוקרי המשטרה גבו הבוקר עדות מנערה נוספת שעל פי החשד השתתפה ב"מסיבות החשק" שערכו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עדות נוספת מאחת הנערות, שעל פי החשד נהגה להשתתף במסיבות החשק וקיימה יחסי מין עם הזמר המוכר, נגבתה הבוקר במשטרת תל אביב. בהמשך עתידות להיגבות עדויות מנערות נוספות שהיו מעורבות במעשים. לפי שעה, כאמור, הזמרים ששמם נקשר לפּרשה לא צפויים להיות מזומנים לחקירה.

"הטלפונים שאנחנו מקבלים הם רק מהתקשורת אבל גורם רשמי לא התקשר אלינו וזימן את הזמר לחקירה", אמר מנהלו של אחד הזמרים החשודים. מנהלו של הזמר השני אמר הבוקר כי הוא לא קשור בשום אופן לזמר הראשון וכי כל הדיווחים הם בגדר שמועות. גם הוא ציין כי הזמר אותו הוא מייצג לא קיבל פנייה מהמשטרה. ההערכה היא כי כבר בשבוע הבא הם והחשודים הנוספים יזומנו לתחנה.

אחד הזמרים המעורבים הגיב לפרשה: "המוזיקה מנצחת הכל"

גורם במשטרה מסר היום כי התיק נגד הזמר המוכר מכיל קושי ראייתי, וכי החקירה בעניינו צפויה להימשך. החשוד המרכזי בינתיים בפרשה הוא קרוב-משפחתו של הזמר המפורסם, שלכאורה סרסר בנערות.

אחד הזמרים התייחס אמש (ה') לפרשה במהלך הופעה בה השתתף, ואמר "היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול". בהמשך ההופעה אף התבדח הזמר עם צעירה שנכחה בקהל ושרצתה להצטלם עמו, ושאל אותה בת כמה היא.

מי שלכאורה מעורב אף הוא בפרשה הזו, הוא ע' - איש יחסי ציבור שעל פי החשד הכיר בין האמנים לנערות. בריאיון לחדשות 2 הוא דחה מכל וכל את הטענות המיוחסות לו, וטען כי "לא היה ולא נברא". בדבריו, התעקש כי גורם אלמוני "מנסה לחסל את הקריירות" של המעורבים.

נמשכות החקירות. אילוסטרציה
"לא היה ולא נברא". היחצ"ן | צילום:

החשד: סכומי כסף שולמו לקטינות

אמש פורסם במהדורה המרכזית כי החשד המרכזי הוא רכישת שירותי מין מהנערות המעורבות לכאורה על ידי החשודים המעורבים. בשלב זה הדמות המרכזית היא קרוב משפחתו של הזמר מפורסם ששמו נקשר למעשה.

על פי החשד, מדובר בסכומים משמעותיים ששולמו לנערות לאורך זמן ובשיטתיות. ככל הנראה מדובר בשישה-שבעה גברים החשודים בקשרים מיניים עם שש-שבע נערות. גורם אכיפה מסר בשיחה עם חדשות 2 כי המשטרה נמצאת "רק בתחילתה של החקירה, שבסופה יכול מספר הנערות המעורבות להגיע גם ל-12".

עוד הוסיף הגורם, כי "התיק נגד הזמר המפורסם חלש וגבולי" וכי הידיעה שלפיה הוא קיים לכאורה יחסי מין עם קטינות בשני מפגשים - "שנויה במחלוקת". לדבריו, ההערכה היא שבסופו של דבר האמן ייחקר בפרשה. יחד עם זאת, הוא ציין כי התיק בעניינו של הזמר האחר שמעורב בפרשה - "רציני הרבה יותר", לו מיוחס חשד משמעותי לשימוש בסמים והדחה של קטינות לשימוש בסמים.

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"