שיחה חשודה? נתקו וחייגו למשטרה
פרשת הזמר מסתעפת | צילום: חדשות 2
המשטרה ממשיכה לבדוק את הטענות כי שני זמרים מפורסמים קיימו יחסי מין בהסכמה עם נערה בת 15. ככל הנראה בפרשה יש מעורבים נוספים ובידי החוקרים יותר מעדות אחת המחזקת את החשדות. ככל הנראה שני הזמרים המפורסמים המעורבים בפרשה - לא יזומנו לחקירה היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על מרבית פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום, הכולל גם את שמם של המעורבים במקרה. בינתיים הרשת גועשת ורבים עסוקים בהשערות השונות - מי הם אותם זמרים המעורבים בפרשה.

אמש, שעות ספורות לאחר הפרסום אודות הבדיקה שמנהלת המשטרה, הגיב אחד הזמרים ששמו נקשר בפרשה להאשמות והכחיש אותן מכל וכל. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי", כתב למעריציו. "הכל בסדר אצלי ברוך השם. אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

מעריציו הרבים של הזמר מיהרו לגבות אותו ברשתות החברתיות. "אף פעם לא תצעד לבד, אנחנו אוהבים אותך", כתבה לו אחת ממעריצותיו. "אני לא מאמינה לדברים שכותבים עליך, יש לך את התמיכה המלאה שלי, אל תיתן שיהרסו לך את החיים", כתבה תומכת נוספת. 

איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה
הטענה: קיים יחסים עם קטינה. אילוסטרציה | צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות

אמש נודע לחדשות 2, כי בידי משטרת ישראל מידע על יחסי מין לכאורה בין הזמרים לנערה. על פי החשד גם חברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

במשטרה ממשיכים לבדוק את הפרשה. גורם במשטרה מסר כי הם מבקשים לבדוק כי המידע אכן אמין ולכן רוצים לנקוט משנה זהירות. עוד צוין, כי בדיקת המקרה נמשכת מזה מספר שבועות.

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15