אילוסטרציה
החשד: סרסור בקטינות. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

פרשת הזמרים החשודים בבעילת קטינות ממשיכה להתפתח: הערב (ה') פורסם במהדורה המרכזית כי החשד המרכזי הוא רכישת שירותי מין מהנערות המעורבות לכאורה על ידי החשודים המעורבים. בשלב זה הדמות המרכזית היא קרוב משפחתו של הזמר מפורסם ששמו נקשר למעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, מדובר בסכומים משמעותיים ששולמו לנערות לאורך זמן ובשיטתיות. ככל הנראה מדובר בשישה-שבעה גברים החשודים בקשרים מיניים עם שש-שבע נערות. גורם אכיפה מסר בשיחה עם חדשות 2 כי המשטרה נמצאת "רק בתחילתה של החקירה, שבסופה יכול מספר הנערות המעורבות להגיע גם ל-12".

עוד הוסיף הגורם, כי "התיק נגד הזמר המפורסם חלש וגבולי" וכי הידיעה שלפיה הוא קיים לכאורה יחסי מין עם קטינות בשני מפגשים - "שנויה במחלוקת". לדבריו, ההערכה היא שבסופו של דבר האמן ייחקר בפרשה. יחד עם זאת, הוא ציין כי התיק בעניינו של הזמר האחר שמעורב בפרשה - "רציני הרבה יותר", לו מיוחס חשד משמעותי לשימוש בסמים והדחה של קטינות לשימוש בסמים.

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשה: "לא היה ולא נברא"

מי שלכאורה מעורב אף הוא בפרשה הזו, הוא ע' - איש יחסי ציבור שעל פי החשד הכיר בין האמנים לנערות. בריאיון לחדשות 2 הוא דוחה מכל וכל את הטענות המיוחסות לו, וטוען כי "לא היה ולא נברא". בדבריו, התעקש כי גורם אלמוני "מנסה לחסל את הקריירות" של המעורבים.

"אני לא הבאתי מעולם שום קטינות לשום זמרים. הם חברים שלי ברמה האישית. זו פרשה שתתפוצץ. נעשה עוול להרבה אנשים", הוא אומר. מאז שהפרשה נחשפה, הטלפון של ע' לא מפסיק לצלצל. "קנאה ושנאה מביאות מחלות. יש לנו הרבה קנאים בעולם הזה. השמועה התפשטה בכל הארץ כמו אש בשדה קוצים. כל התקשורת התנפלה. זו סתם שמועה. מדובר באנשים קנאים שרוצים לאחל לי רע".

הזמר המפורסם: "עושים לי רצח אופי"

במשטרה מתייחסים במלוא הרצינות לתיק הזה אבל ע' בטוח בחפותו ובחפות הזמרים. לדבריו, מנסים לתפור לו ולאמנים תיק. "שני הזמרים מעולם לא התעסקו בדברים האלה. הם אנשים ברמה. הם אנשים שיש להם הכל בחיים ולא משעמם להם כדי שיתעסקו בשטויות".

אמש, שעות ספורות לאחר הפרסום אודות הבדיקה שמנהלת המשטרה, הגיב אחד הזמרים ששמו נקשר בפרשה להאשמות והכחיש אותן מכל וכל. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי", כתב למעריציו. "הכל בסדר אצלי ברוך השם. אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

מעריציו הרבים של הזמר מיהרו לגבות אותו ברשתות החברתיות. "אף פעם לא תצעד לבד, אנחנו אוהבים אותך", כתבה לו אחת ממעריצותיו. "אני לא מאמינה לדברים שכותבים עליך, יש לך את התמיכה המלאה שלי, אל תיתן שיהרסו לך את החיים", כתבה תומכת נוספת. 

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15