אירוע חמור בנתיבות: שתי גופות פונו בצהריים מהשוק הישן בעיר לאחר שבמקום התבצע ירי. החשד: גבר רצח גבר אחר והתאבד, על פי החשד המרכזי - הרקע לאירוע הוא רומנטי.

צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותם של שני בני אדם, בשנות ה-40, לחייהם שנפגעו מירי בראשם. ממרחב הנגב במשטרה נמסר כי "כלי הירי נמצא במקום" וכי נסיבות האירוע נבדקות.

ההערכה היא כי מאבטח ביטוח לאומי נכנס למספרה, פתח באש לעבר ראשו של ספר שעבד במקום והרג אותו. לאחר מכן ירה בראשו שלו, נפל ומת במקום. על פי החקירה הראשונית, היורה חשד כי הספר מנהל רומן עם אשתו או מנסה להתחיל רומן, וזה המניע למעשה החמור.

לאירוע החמור הייתה עדת ראייה, עובדת נוספת במספרה שנכחה בה בעת הירי. היא נחקרת במשטרה, ולאחר הירי הועלתה סברה כי היורה כיוון את נשקו גם אליה - אך הנושא הזה עדיין בבדיקה. "הוא נכנס, ירה, אני ברחתי. לא ראיתי. פחדתי, ברחתי", אמרה לחדשות 2.

בשבוע שעבר: ניסיון חיסול בלב ת"א

בשבוע שעבר נעשה ניסיון חיסול בנשק חם בתל אביב. שני אלמונים רכובים על אופנוע ירו לעבר צעיר בן 27 המוכר למשטרה שהיה במקום עם אישה נוספת. למרבה מזלו, הצעיר נפצע קל מאוד, והאישה שהייתה עימו לא נפגעה.

האירוע התרחש ברחוב קינג ג'ורג במרכז תל-אביב, סמוך לגן מאיר. לא רחוק מהמקום יש גן ילדים, ובאותה השעה ההורים הביאו את ילדיהם אל הגן, שם חוגגים היום שני ימי הולדת.

"עמדנו ברחוב וראינו אדם עם אקדח שלוף במרדף אחרי אדם אחר", סיפרה אם לילדה בגן לחדשות 2 באינטרנט. "האדם שרדפו אחריו היה בהיסטריה ובכה. הילדה שלי שאלה אותי 'מה זה?'. אמרתי לה שזה רובה. הילדה אמרה: 'אמא זה לא טוב'".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

הווידאופדיה: חיסול יעקב אלפרון