ראש ארגון הפשע - אזוק על הקרקע: לאחר שהלילה עצרה המשטרה את שלום דומרני, נחשף תיעוד המעצר של ראש ארגון הפשע מהדרום, בזמן שנהג ברכב סמוך לביתו. זאת, במסגרת גל מעצרים שמבצעת המשטרה בארגונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד נראה דומרני שרוע על הכביש, כשמכוניתו לצדו, בזמן שהשוטרים שנשלחו לעצור אותו רוכנים מעליו. דומרני ניסה להתנגד בכוח למעצרו והשוטרים הפעילו כוח כדי לעצור אותו.

דומרני נעצר יחד עם עשרות פעילים נוספים בארגון הפשע שבראשו הוא עומד ובפשיטה נתפסו גם כסף מזומן ואמצעי לחימה. העצורים חשודים בשורה של עברות ובהן רצח, ניסיון רצח, הלבנת הון וסחר באמל"ח. במשטרה כבר קראו לפרשה החדשה "פרשה 8035" והמבצע כולו זכה לשם "בלוק חוסם". אחר הצהריים האריך בית המשפט את מעצרו של דומרני ב-7 ימים.

שלום דומרני (צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90, חדשות)
שלום דומרני. ארכיון | צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90, חדשותהמעצרים בוצעו ברחבי הארץ - מעכו ועד אילת - לאחר חקירה סמויה שהתנהלה במשך מספר חודשים ביחידה המרכזית של מרחב לכיש במחוז הדרומי במשטרה. 29 חשודים נעצרו סך הכל ברחבי הארץ במסגרת הפרשה, על ידי 150 שוטרים שפשטו על בתי החשודים. "חלקם הגדול של העצורים נחשד בעבירות של רצח, ניסיון לרצח ואספקת אמצעי לחימה", הדגישו במשטרה.