בעקבות ממצאים חדשים הכוללים חומרים ויזואליים, המשטרה עצרה בשנית את שתי המטפלות במעון בחיפה החשודות כי תקפו תינוקות. השתיים יובאו לדיון בהארכת מעצרן הבוקר (שישי) בבית משפט השלום בחיפה. עורכי הדין שאדי סרוגי ותמי אולמן, המייצגים את אחת המטפלות מסרו: "בהארכת המעצר נבין למה נעצרה שוב".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

במסגרת החקירה על חשד לתקיפת תינוקות במעון פרטי בחיפה, המשטרה עצרה שוב את שתי המטפלות החשודות במהלך הלילה. השתיים נלקחו למעצר לאחר שחלה התפתחות בחקירה, הכוללת ממצאים ויזואליים חדשים בתיק לפיהם קיים חשד למעורבותן בעוד מספר אירועים, במועדים שונים במעון.

בתחילת השבוע המשטרה עצרה את שתי המטפלות בחשד שהיכו וטלטלו תינוקת בת חצי שנה. השתיים שוחררו למעצר בית ואחת מהן הודתה במעשים. תיעוד ממצלמות האבטחה שנחשף לראשונה ב"חדשות", הראה כיצד השתיים טלטלו בחוזקה את העריסה שבה שכבה התינוקת, מכות אותה בפניה בעזרת חיתול בד ואחת מהן אף נתנה לה סטירה.

כשאביה של התינוקת אסף את בתו מהמעון הוא הבחין שהיא חבולה בפניה. הוא התלונן בפני מנהל המעון, שהציג לו את הסרטונים ממצלמות האבטחה על מנת שיוכלו להבין מה התרחש. לאחר מכן האב פנה למשטרה שפתחה בחקירה ועצרה את שתי החשודות, בנות 28 ו-44, תושבות חיפה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו