המשטרה עצרה הלילה (בין ראשון לשני) שתי מטפלות בגן ילדים פרטי בחיפה, בחשד שהיכו וטלטלו תינוקת בת חצי שנה. החדשות חשפו לראשונה תיעוד ממצלמות האבטחה, בו ניתן לראות כיצד שתי מטפלות מטלטלת את התינוקת בעריסתה ומכות אותה בפניה. שתי המטפלות נשלחו למעצר בית, אחת מהן הודתה במעשים.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

אחד האבות הבחין אתמול, כשאסף את בתו מהגן, שהיא חבולה בפניה. האב התלונן בפני מנהל הגן, והמנהל הציג לו את הסרטונים ממצלמות האבטחה, על מנת שיוכלו להבין מה התרחש. מצלמות האבטחה תיעדו שתי מטפלות מטלטלות בחוזקה את העריסה בה שוכבת התינוקת, מכות אותה בפניה בעזרת חיתול בד, ואחת מהן אף נותנת לתינוקת סטירה.

האב פנה למשטרה והיא פתחה בחקירה, ועצרה את שתי החשודות, בנות 28 ו-44, תושבות חיפה. היום הובאו שתי המטפלות לדיון בהארכת מעצרן, בבית משפט השלום בחיפה. שתיהן נשלחו למעצר בית עד יום שישי.

אחת המטפלות נכנסה לדיון בבית המשפט כשהיא בוכה. עורכת הדין תמי אולמן שמייצגת את אחת החשודות אמרה בשיחה עם חדשות Online כי "החשודה נטלה אחריות מלאה על מעשיה. היא מביעה חרטה ומתנצלת".

עו"ד תמי אולמן ושאדי סרוגי (צילום: החדשות)
עו"ד תמי אולמן ושאדי סרוגי | צילום: החדשות

"מדובר במטפלת שעובדת שנים רבות בגנים ומעולם לא הייתה שום בעיה. היא מצרה על המעשה, מביעה צער בפני המשפחה", אמרה עורכת הדין אולמן לאחר החלטת בית המשפט. "היא הודתה בחקירה, באמת לא היה טעם בהארכת מעצרה".

אביה של החשודה שהודתה במעשים, סיפר לחדשות כי "היא נמצאת בגן הזה כחצי שנה, היא מגדלת ילדים וגידלה את שני אחיה הקטנים. היא שירתה בחיל הים. זו בחורה צעירה שאין לה עבר פלילי". "עושים מהסיפור יותר ממה שהוא, אנחנו מצטערים על מה שקרה", הוסיף האב.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו