לפני שבוע בדיוק התפוצץ מטען חבלה ברכבו של יד ימינו של ראש ארגון הפשע שלום דומרני באשקלון. הערב (שני) פורסם לראשונה תיעוד דרמטי של רגע הפיצוץ מחוץ לבית העבריין, סמוך לגן ילדים. למרבה המזל איש לא נפגע בתקרית וחקירת המשטרה נמשכת.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

כפי שפורסם ב"חדשות", מקורבו של דומרני לא שהה ברכב בעת הפיצוץ. בתיעוד הרגעים הדרמטיים, שנקלטו במצלמת אבטחה של בית סמוך, נראה הבכיר בארגון הפשע מעברו השני של גדר חצר הבית. בעת שהתקרב לרכב והתכופף - ככל הנראה על מנת לראות מרחוק אם הוא ממולכד - ואז לפתע מתרחש הפיצוץ. כתוצאה מההדף הבכיר הועף למרחק כמה מטרים, אך יצא ללא פגע.

תיעוד רגע הפיצוץ באשקלון (צילום: חדשות)
התכופף לצד הרכב - ואז המטען מתפוצץ | צילום: חדשות

מחקירה ראשונית עולה כי אלמונים הטמינו מטען נפץ רב עוצמה והפעילו אותו במגרש חניה מחוץ לבית המגורים שלו ברחוב השתילים בעיר, סמוך לגן ילדים. מד"א טיפלו בזירה במספר נפגעי חרדה.

במשטרה קיבלו דיווח על שמיעת פיצוץ ועשן מיתמר. כוחות רבים הגיעו למקום יחד עם חבלני המשטרה. בעקבות האירוע, במשטרה הזהירו מגל ניסיונות חיסול בעולם התחתון.

שלום דומרני (צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90, חדשות)
שלום דומרני | צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90, חדשות

רינת לוי, גננת בגן "רמת כרמים" באשקלון, סיפרה על הבהלה שהתחוללה בגן בעקבות הפיצוץ. "נשמע פיצוץ גדול מחוץ לגן. באותו רגע הייתה בהלה, אי בהירות", סיפרה לוי. לא הבנו מה קרה. מה פשר הפיצוץ. הילדים החלו לשאול שאלות: 'רינת, מה קרה?', 'רינת, מה הרעש?'. אמרתי שאינני יודעת מה פשר הפיצוץ והרעש ועדיף שניכנס לממ"ד".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו