תמר כדורי ז''ל (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
תמר כדורי ז''ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

בית משפט השלום בירושלים דן היום (שלישי) בהארכת מעצרם של שלושת קרובי המשפחה של בני הזוג כדורי, שנחקרו לראשונה אמש בחשד למעורבות ברצח הכפול שאירע לפני כחודש בדירת הזוג בשכונת ארמון הנציב. אביה של אחת מבנות המשפחה שנחקרו דוחה בתוקף את החשדות ומותח ביקורת קשה על התנהלות המשטרה: "נטפלים אליהם במקום לחפש את הרוצח".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

האב שהגיע הבוקר לדיון בבית המשפט אמר: "היא לא קשורה בכלל, צריך קצת היגיון ושכל. יכול להיות שהם תמימים לגמרי. אנחנו כועסים על כל ההתנהלות מסביב, זה מייסר את כל המשפחה".

עוד סיפר האב כי לבתו ולבני הזוג כדורי היו יחסים מצוינים. "היא אמרה לי שמענים אותם בחקירת משטרה ובחיפושים", אמר. "היא הייתה המומה כששמעה על הרצח".

זירת הרצח בארמון הנציב (צילום: עוזי פרלמוטר תעוד מבצעי מד"א, חדשות)
זירת הרצח בארמון הנציב | צילום: עוזי פרלמוטר תעוד מבצעי מד"א, חדשות

אמש, שלושת בני המשפחה נחקרו באזהרה בפעם הראשונה ביחידה המרכזית של משטרת ירושלים בחשד שהיו מעורבים במידה כזו או ברצח הכפול של בני הזוג כדורי. על פרטי החקירה עדיין מוטל צו איסור פרסום, אך חקירת קרובי המשפחה מהווה התפתחות מסוימת - שעדיין לא ברור עד כמה היא משמעותית.

לפני שבוע וחצי הותר לפרסום כי במסגרת החקירה נעצר עובד ניקיון ערבי בחשד למעורבות ברצח, אך הוא שוחרר לביתו בהוראות בית המשפט לאחר שעבר שתי בדיקות פוליגרף. "התחושה של המשפחה שלא מיצו את ההליך מול החשוד", אמר עו"ד איתמר בן גביר, שמייצג את משפחת כדורי, בתגובה לשחרור החשוד בפרשה.

בני הזוג, בני 68 ו-71, נמצאו מתים בדירתם. גופותיהם אותרו בדירה הנעולה כשעליהן סימני אלימות קשים. לפי הערכות המשטרה השניים נרצחו כמה ימים לפני מציאתם, והרצח בוצע באמצעות סכין שהרוצח נטל עמו מהזירה. הגופות אותרו ביום ראשון, 13 בינואר, לאחר שקרוביהם דיווחו לרשויות שלא הצליחו ליצור עמם קשר מאז יום חמישי שקדם לכך.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו