תמר כדורי ז''ל (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
תמר כדורי ז''ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

חודש לאחר הרצח הכפול של בני הזוג כדורי בשכונת ארמון הנציב בירושלים, לחדשות נודע (שני) כי שלושה קרובי משפחה נחקרים משעות הצהריים באזהרה ביחידה המרכזית במשטרת ירושלים, שעדיין חוקרת את הרצח הכפול שטרם פוענח. מדובר בהתפתחות בחקירה, אך בשלב הזה לא ניתן לקבוע עד כמה היא משמעותית.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

על החקירה עדיין מוטל צו איסור פרסום, וככל הנראה השלושה - שנחקרים היום בפעם הראשונה - חשודים ברמה כזו או אחרת בביצוע או במעורבות ברצח. במסגרת החקירה הותר לפרסום לפני שבוע וחצי כי נעצר חשוד ערבי במעורבות ברצח, אך הוא שוחרר לביתו בהוראות בית המשפט לאחר שעבר שתי בדיקות פוליגרף.

"לצערנו החשוד לא נחקר בחקירת שב"כ ועושה רושם שנהגו איתו בכפפות של משי ולא הקשו עליו", אמר עו"ד איתמר בן גביר, שמייצג את משפחת כדורי, בתגובה לשחרור החשוד בפרשה. "התחושה של המשפחה שלא מיצו את ההליך מול החשוד, אך בכל מקרה המשפחה מתפללת שהאמת תצא לאור ושהמשטרה תמשיך לחקור ולברר את הרצח המזוויע של ההורים, בני הזוג כדורי". 

החשוד שנעצר ע"י המשטרה ושוחרר (צילום: אסתי דזיובוב / TPS, חדשות)
החשוד שנעצר ע"י המשטרה ושוחרר | צילום: אסתי דזיובוב / TPS, חדשות

בני הזוג, בני 68 ו-71, נמצאו מתים בדירתם. גופותיהם אותרו בדירתם הנעולה כשעליהן סימני אלימות קשים. לפי הערכות המשטרה השניים נרצחו כמה ימים לפני מציאתם, והרצח בוצע באמצעות סכין שהרוצח נטל עמו מהזירה. הגופות אותרו ביום ראשון, 13 בינואר, לאחר שקרוביהם דיווחו לרשויות שלא הצליחו ליצור עמם קשר מאז יום חמישי שקדם לכך.

שכניהם וחבריהם הקרובים של הנרצחים, בני הזוג ברוך, סיפקו עדות חשובה למקרה: "שמענו את תמי ויהודה צועקים". הם סיפרו: "עלינו במדרגות סביב השעה 12:00 בצהריים, הדלת שלנו הייתה פתוחה ושמענו את שניהם צועקים. יכול להיות שזה היה רגע קריטי, עד היום אני אוכל את הלב על זה". 

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו