כך הגיע החשוד לדירת שכניו ודקר את שכנו בן ה-20: בתיעוד מזירת התקיפה בבניין המגורים באשדוד, בה דקר על פי החשד בן ה-28 את שכנו, אפשר לראות את מסלול החשוד בדקירה. במעלה ארבעת הקומות ניתן להבחין בכתמי הדם הרבים על רצפת חדר המדרגות, וכמו כן גם בחלון ממנו יצא החשוד לגג הבניין - משם נכנס לדירת שכניו. 

 כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

במהלך הלילה (בין שבת לראשון) בשעה 03:30 אחד מדיירי בניין הדירות בעיר יצא מדירתו שבקומה השלישית והחל לדפוק על דלתות שכניו. הוא עלה לקומה הרביעית ודפק על דלתם של אלכס וגבריאלה, זוג צעיר (20) שעבר לשם רק לפני כמה שבועות. אחרי שהם סרבו לפתוח לא את הדלת הצליח החשוד להיכנס לדירה דרך גג הבניין, לתקוף את אלכס ולפצוע אותו קשה.

הצעיר בן ה-28 הביא סולם מדירתו וטיפס לגג הבניין. משם ירד למרפסת של בני הזוג והחל להתעמת עם אלכס בסלון הבית. הוא דקר אותו 17 פעמים בפלג גופו העליון ופצע אותו באורח קשה. אלכס וגבריאלה נמלטו מדירתם והחלו לדפוק על דלתות השכנים שלהם והתחננו שיתנו להם להיכנס. אף אחד מדיירי הבניין לא פתח להם את הדלת מלבד שכנה אחת שהסכימה להם להתחבא ממנו בביתה.

החשוד שב לדירתו והשוטרים שהגיעו למקום איתרו אותו כשהוא יושב ליד מקרר הבית. בין השוטרים לחשוד החל להתפתח עימות בו הצעיר דקר את אחד השוטרים ופצע אותו קל ואז השוטר השני פתח באש מטווח קרוב כדי לנטרל אותו והוא נפצע קשה והובהל לבית החולים.

החלון ממנו יצא החשוד למרפסת שכניו (צילום: החדשות‎)
החלון ממנו יצא החשוד למרפסת שכניו | צילום: החדשות‎

מחקירה ראשונית עלה שאין היכרות מוקדמת בין התוקף לשכנים והוא אינו היה מוכר למשטרה או לגורמי הרווחה, לכן נבדקים כיווני חקירה שונים. עוד עולה מהחקירה כי השכנים כלל לא הבינו מה רצונו וסיפרו שהוא היה נראה מעורער. בנוסף, המשטרה העבירה את פרטי המעצר לחקירת מח"ש שתבחן השוטר שפתח באש פעל כראוי. בתום האירוע, אלכס בן ה-20 פונה לבית החולים במצב קשה עם דקירות בפלג גופו העליון. החשוד גם פונה באורח קשה לאחר שנורה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו