צפו בריאיו המלא (צילום: חדשות 2)
עדות חדשה בפרשת הרצח בבר נוער | צילום: חדשות 2

על רקע ההתפתחות שעליה דווח הבוקר (ראשון) בחקירת הירי בבר נוער - שבו נרצחו שני אדם ונפצעו 11 ומעולם לא פוענח - קרובי משפחות הקורבנות סיפרו לחדשות Online שהם מקווים שהפעם הפושעים ייתפסו, אך מאשימים: "גילינו על ההתפתחויות דרך התקשורת, המשטרה לא מעדכנת אותנו בדבר".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"המשטרה לא עדכנה אותנו בדבר", סיפר בן זוגה של איילה, אימו של ניר כץ שנרצח. "אנחנו מאוד מקווים שהפעם מדובר במשהו משמעותי; גם בפעמים הקודמות שנעצרו בזמנו אנשים... זה התברר כסיפור לא נכון".

"השנה זה כבר עשר שנים, בהחלט הרבה שנים בשביל הפיענוח", הוסיף. "מקווים שכל פעם יקרה משהו טוב. זה קשה במיוחד לאיילה ולילדים זה פותח מחדש כל פעם את הפצעים. אנחנו ממשיכים את החיים שלנו ומגדלים את הילדים. לא נעצור את החיים שלנו".

זירת הרצח בברנוער (ארכיון) (צילום: AP, חדשות)
דיווח: עבריין מוכר העביר מידע מפליל למשט | צילום: AP, חדשות

יונתן בוקס שנפצע קשה בירי סיפר כי הוא וחבריו מהאירוע לא עודכנו על ההתפתחות: "לא עדכנו אותנו על כלום. כל פעם נאמר שיש קצה חוט משהו בסוף כל השמחה והציפייה לחינם. אנחנו מציינים עשר שנים לאירוע הירי והדבר היחידי שאני רוצה זה את הרגלים שלי חזרה".

ולדימיר שגידל את בוקס סיפר כי זו "פעם ראשונה שאני שומע. המשטרה לא עדכנה". על פריצת הדרך אמר: "זה דבר טוב. כל כך הרבה זמן עבר... אין לא הייתה תקווה להתפתחות ועכשיו זה טוב. אבל כל הזמן יש תקופות כאלו שמישהו בא אומר משהו וזה הולך לאיבוד".

הבוקר פורסם בגלי צה"ל כי עבריין מוכר העביר למשטרה מידע חדש על הרצח שאירע לפני כמעט 10 שנים. על פי הדיווח הוא ביקש להעביר את המידע, כולל פרטים מפלילים בתמורה לתשלום והטבות.  בשבוע שעבר אותו עבריין מוכר ישב שעות ארוכות במשרד ימ"ר תל אביב של המשטרה ונגבתה ממנו עדות מפורטת, כולל המניע למעשה הרצח בברנוער. החוקרים צפויים לבדוק את המידע ולהמשיך בחקירת המקרה.