לפני כשבועיים דווח על זוג מאשדוד, בני 24 ו-21, שנדקרו בדירתם בידי שכנם. היום (שני) הסתיימה חקירת האירוע והחשוד שנעצר בזירה קשר עצמו בחקירה למעשים המיוחסים לו. מגרסתו עולה כי בתגובה לרעש ששמע מהדירה, הוא פרץ לדירה דרך המרפסת ותקף את השניים בסכין. בעת מעצרו החשוד נורה על ידי השוטרים בשעה שניסה לתקוף גם אותם.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

החשוד, בן 28, סיפר בחקירה כי שמע רעשים מדירת הזוג שעבר לגור בקומה מעליו כשבועיים לפני המקרה, וניגש לדלתם כדי לבקש שיחדלו מלהרעיש. בני הזוג טענו בפניו שלא ידוע להם על מה מדובר, והוא בתגובה הביא סולם, טיפס לגג ופרץ לבית דרך המרפסת. אחרי שנכנס החשוד, תקף את שכניו בסכין ודקר את הגבר 17 פעמים.

הסכין שנמצאה בזירה
הסכין שנמצאה בזירה | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

עוד עולה מהחקירה כי הגבר, שנפצע קשה באירוע ניסה להגן על אשתו מפני התוקף, ולמרות פציעותיהם השניים הצליחו להימלט מדירתם אל דירה בבניין הסמוך. לאחר המעשה, החשוד התקשר בעצמו למשטרה, דיווח שדקר אדם מספר פעמים וניתק את השיחה.

ניידת סיור הגיעה למקום, והשוטרים סרקו את הבניין בעקבות סימני הדם שהובילו אל דירת הזוג בקומה הרביעית. דלת הכניסה הייתה פתוחה, הדירה הייתה ריקה ובתוכה מצאו השוטרים כתמי דם רבים. השוטרים שמעו דיבורים מדירה בקומה השלישית, ניגשו לבדוק והבחינו בחשוד אוחז בידו סכין גדולה.

החלון ממנו יצא החשוד למרפסת שכניו
החלון ממנו יצא החשוד למרפסת שכניו | צילום: החדשות‎

לאחר שקראו לחשוד להניח את הסכין והתקרבו לעברו, הוא החל להתפרע ואף ניסה לדקור את אחד השוטרים, שירו בו במטרה לנטרל אותו. אז ניגש החשוד אל מאחורי המקרר במטבח וניסה להסתתר שם. אחרי שהשתלטו על החשוד, הוא פונה לביה"ח "אסותא", שם אושפז תחת אבטחה משטרתית ומעצרו הוארך.

לאחר שחזר להכרתו וניתן היה לחקור אותו, השלימו השוטרים את החקירה, בה קשר עצמו החשוד למיוחס לו וטען כי שמע מישהי נאנסת, האמין כי זו אחותו על אף שאין לו כזאת, וסיפר שהלך לדירה במטרה לעזור לה. מעצרו הוארך ותיק החקירה הועבר לידי הפרקליטות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו