הניצב החשוד
הניצב החשוד | צילום: פלאש 90 אורי לנץ

הניצב חשוד שביצע עבירות מין בכמה וכמה שוטרות: קצין המשטרה הבכיר שנעצר הלילה (שני) בחשד לעברות מין שביצע בשוטרת, חשוד גם שביצע עברות מין וקיים יחסי מין עם עוד 6 או 7 שוטרות או מתנדבות אחרות שהיו תחת פיקודו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכל המקרים, מדובר בשוטרות שפנו אליו לסיוע בבקשות שונות. האירועים שמיוחסים לו קרו במהלך השנה האחרונה ואולי עוד קודם לכן. במקרה האחרון של השוטרת הזוטרה שאותה הטריד וביצע בה מעשה מגונה לכאורה, מדובר בשוטרת שפנתה אליו מתוך מצוקה אישית קשה מאוד.

על פי החשד, הניצב שלח לה הודעות סמס שכללו תכנים מיניים בוטים ובמקרה אחד, בעת שנפגש עמה, אף נישק אותה על פיה. השוטרת דיווחה על שאירע - ואף הראתה את המסרונים לקצין שהיה אחראי עליה, אולם הוא לא דיווח על כך. רק בחלוף זמן, בשיחה אקראית עם קצין בכיר בדרגת תת ניצב, הוא סיפר לו על ההודעות שראה - ובתגובה דיווח אותו תת ניצב למחלקה לחקירות שוטרים.

המפכ
"תסכול וחוסר אונים". דנינו | צילום: פלאש 90

הקצין הבכיר שנשלח למעצר בית בן 5 ימים, נעצר יומיים בלבד לאחר שמפקד מחוז ש"י במשטרה הודיע על פרישה בשל יחסים אסורים עם פקודה שלו. הוא נחקר במהלך הלילה במשך מספר שעות במחלקה לחקירות שוטרים. בנוסף לעבירות המין, הוא נחשד גם בשיבוש מהלכי חקירה ובהשמדת ראיות.

המפכ"ל רב ניצב יוחנן דנינו אמר הבוקר בתגובה לפרשה החדשה: "יש תחושה קשה של תסכול ושל חוסר אונים".