מעצרו של האב החשוד ברצח בנו בן ה-14 בקריית גת בשבוע שעבר הוארך ב-11 ימים נוספים. האב, שנמצא באשפוז והסתכלות פסיכיאטרית, התלונן במהלך הדיון על כך שאינו מקבל טיפול לטענתו. בהמשך הדיון, הציגו הסנגורים של האב תמליל שיחה שקיימו עם הרב של החשוד, שתיאר פגישה שהייתה לו עם החשוד כמה שעות לפני שביצע את הרצח.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הרב סיפר כי האב החשוד סיפר לו על תרופות שקיבל שגרמו לו להזיות ולשמיעת קולות - שאומרים לו לרצוח את הבן שלו. לדברי הרב, סיפר החשוד כי הקולות אמרו לו שהוא המשיח ואף סיפרו לו על מעשים נוראים שעשה הבן כביכול. הרב ניסה להרגיע אותו, נתן לו קמע ואמר לו שהכול יהיה בסדר. לאחר שהאב חזר הביתה, הוא התקשר שוב לרב ואמר שהקולות חזרו.

לאחר שהוחלט להאריך את מעצרו של האב החשוד, ביקשה המשטרה להוציא אותו מאשפוז והסתכלות ולהעבירו למעצר. לאחר זמן קצר הם משכו את הבקשה, לאחר שסנגורו של החשוד איים שיתלונן למח"ש על שיבוש חקירה, משום שראש החקירה שוחח עם הפסיכיאטר במקום. עם זאת, לדברי החוקר זו לא הסיבה לאי הגשת הבקשה למעצר.

רצח נער בן 14 בקריית גת
בית המשפחה בקריית גת בה אירע הרצח בשבוע שעבר

עורכי הדין יהודה פריד וטל גבאי, המייצגים את האב, אמרו לאחר הדיון כי "היום כבר ברור כי מי שאשם ברצח המזעזע הוא המטפל, שסימם את האב במסווה של טיפול רפואי". לדברי הסניגורים, "סמים אלו גרמו לאבא לחוות התקף פסיכוטי חמור, שהוביל לתוצאה המחרידה - במסגרתה אב רוצח את בנו בשל קולות הפוקדים אותו וחזיונות".

לפני יומיים עצרו חוקרי המשטרה אדם בשנות ה-30 לחייו בחשד שסיפק לאבי הנער סמים מסוכנים. החשוד, תושב גוש עציון, עוכב לחקירה בחשד לעבירות של החזקה ואספקת סמים מסוכנים. כיממה לאחר הרצח, אמר אחיו של החשוד כי שעות ספורות לפני המקרה החלו בני משפחתו לקבל מידע על טיפול שעבר, שכלל בין היתר שימוש ב"דברים מסוכנים", לדבריו. הוא הוסיף כי מדובר ב"מטפלים אלטרנטיביים שקצת שיחקו עם דברים מסוכנים".