פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (ראשון) כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה נגד ג'האד ג'בארה, תושב טייבה בן 46, בגין עבירת מין שביצע כלפי מתלוננת בת 24 בלובי בניין מגוריה בנתניה. מספר ימים לאחר שהתפרסם סרטון התיעוד מהאירוע, הסגיר את עצמו הנאשם לתחנת המשטרה בנתניה והודה במעשיו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד הילה צור, ב-7.2.21 עמדה המתלוננת, אשר אינה דוברת את השפה העברית, בתחנת אוטובוס ברחוב בנתניה. בעודו צועד ברחוב, הבחין הנאשם במתלוננת, ניגש אליה ופנה אליה. המתלוננת לא הבינה את פשר פנייתו של הנאשם אליה והלכה מתחנת האוטובוס בדרכה אל ביתה.

הנאשם עקב אחר המתלוננת מצאתה מתחנת האוטובוס ונכנס אחריה לתוך לובי הבניין, ללא ידיעתה. בעת שהמתינה המתלוננת ליד המעליות בבניין, הגיח לעברה הנאשם מאחור, התקרב אליה, דחק אותה אל קיר בפינה סמוכה למעליות בכוח ובניגוד להסכמתה. הנאשם נישק את המתלוננת בצווארה וביצע בה מעשה מגונה בכוח.

אדם שתקף מינית אישה בנתניה
תיעוד ממצלמות האבטחה בבניין המגורים בנתניה

"חרף התנגדותה של המתלוננת, הנאשם לא חדל ממעשיו והמשיך לבצע בה את המעשים בניגוד לרצונה, כאשר כל אותה העת המתלוננת ניסתה להימלט מידי הנאשם. הנאשם חדל ממעשיו רק כשנפתחה לפתע דלת המעלית ואז יצא מהבניין", נמסר בהודעה מטעם הפרקליטות.

מסתבר כי למחרת התקיפה, בשעה ששבה המתלוננת אל ביתה היא הבחינה בו עומד בסמוך לבניין פעם נוספת. ג'בארה ניגש את המתלוננת, אך משהבחין כי היא מחייגת בטלפון הנייד שברשותה, נמלט מהמקום.

"המשיב תר אחר קורבן במהלך שיטוטיו בטבורה של העיר נתניה, בשעות היום, וכשאיתר את המתלוננת, עקב אחריה אל ביתה וביצע את מעשיו בה, בכוח, חרף התנגדותה המפורשת וניסיונותיה להיחלץ מציפורניו", כתבה עו"ד צור בבקשת המעצר. "המשיב ביצע את מעשיו במרכזו של בניין מגורים רב קומות ומאוכלס, בתקופה בה ידוע כי ישנם אנשים רבים העובדים מבתיהם ובצמוד למעליות הבניין-  קרי במקום מרכזי ובולט. אלה מעידים כי המשיב היה נחוש לבצע את זממו בקורבנו, וללא כל מורא".