תיעוד מצמרר של תקיפה מינית לאור יום בבניין מגורים הופץ אתמול (רביעי) ברשתות החברתיות. בסרטון, רואים צעירה שנכנסת לבניין מגוריה, כשהיא לא מודעת לכך שמישהו עוקב אחריה. התוקף נכנס לבניין מיד אחריה וניסה לנצל אותה, אך הצעירה מצליחה לבסוף להרחיק אותו ממנה. התוקף טרם נעצר, אך במשטרה טוענים שיש להם קצה חוט לגבי זהותו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המשטרה מנהלת כעת מצוד אחר התוקף. במחוז מרכז ציינו כי תפיסתו עומדת כעת בראש סדר המשימות הדחופות שעל הפרק. הצעירה שהותקפה, בשנות ה-20 לחייה, סיפרה לחוקרים שלא הכירה את החשוד לפני המקרה.

מקורבים לצעירה סיפרו ל-N12 כי מצבה הנפשי קשה מאוד. לדבריהם, "אין לה מושג מי הדליף את הסרטון לרשתות החברתיות. היא חווה תקיפה נוספת בעקבות הפרסום. היא מבקשת לא להפיץ את הסרטונים, היא מרגישה פגועה, ממעטת לדבר ולא יוצאת מהבית".

מקרה התקיפה אירע ביום ראשון האחרון ברחוב פייר קניג בנתניה. בתיעוד שנקלט במצלמות, נראית הצעירה נכנסת לתוך הבניין שבו היא מתגוררת והתוקף עוקב אחריה ונכנס אחריה דרך דלתות הכניסה לבניין שהיא פתחה. כששניהם היו כבר ליד המעלית, התוקף ניסה לנצל את העובדה שאותה צעירה לבד ואין לה לאן להימלט ותקף אותה.

אדם שתקף מינית אישה בנתניה
התוקף כפי שנקלט במצלמות האבטחה

אחרי שניות ארוכות, אותה אישה הצליחה להדוף את התוקף וכשהמעלית הגיעה - היא נמלטה פנימה. מקרה התקיפה החמור מוכר למשטרה, אך התוקף טרם נתפס ובמשטרת ישראל מבקשים את עזרת הציבור באיתור התוקף.