התוקף הסגיר את עצמו: לאחר שבשבוע שעבר פורסם תיעוד מצמרר של תקיפה מינית לאור יום בבניין מגורים בנתניה, הגבר שנראה בסרטון הסגיר את עצמו היום (ראשון) למשטרה. החשוד, בן 40 מטייבה, הגיע לתחנת המשטרה בנתניה והודה במעשה. הוא הועבר לחקירה - ומחר יובא בפני שופט בבית משפט השלום בפתח תקווה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בסרטון נראית צעירה שנכנסת לבניין מגוריה, כשהיא לא מודעת לכך שמישהו עוקב אחריה. התוקף נכנס לבניין מיד אחריה והחל לבצע בה את זממו, אך הצעירה מצליחה לבסוף להרחיק אותו ממנה. הצעירה שהותקפה, בשנות ה-20 לחייה, סיפרה לחוקרים שלא הכירה את החשוד לפני המקרה.

מקורבים לצעירה סיפרו ל-N12 כי מצבה הנפשי קשה מאוד. לדבריהם, "אין לה מושג מי הדליף את הסרטון לרשתות החברתיות. היא חווה תקיפה נוספת בעקבות הפרסום. היא מבקשת לא להפיץ את הסרטונים, היא מרגישה פגועה, ממעטת לדבר ולא יוצאת מהבית".

אדם שתקף מינית אישה בנתניה
התוקף כפי שנקלט במצלמות האבטחה

מקרה התקיפה אירע ביום ראשון בשבוע שעבר ברחוב פייר קניג בנתניה. בתיעוד שנקלט במצלמות, נראית הצעירה נכנסת לתוך הבניין שבו היא מתגוררת והתוקף עוקב אחריה ונכנס אחריה דרך דלתות הכניסה לבניין שהיא פתחה. כששניהם היו כבר ליד המעלית, התוקף ניסה לנצל את העובדה שאותה צעירה לבד ואין לה לאן להימלט - ותקף אותה. אחרי שניות ארוכות, אותה אישה הצליחה להדוף את התוקף וכשהמעלית הגיעה - היא נמלטה פנימה.