אביעד משה בן ה-45 יואשם בניסיון רצח אשתו שירה בערב ראש השנה במצפה רמון, לאחר שהמשטרה הודיעה הבוקר (חמישי) על סיום חקירת האירוע הקשה. האירוע נחקר על ידי צוות חקירה מיוחד בתחנת משטרת דימונה. לאחרונה הופצה תמונתו של הבעל ברשתות החברתיות ועם התרת פרסום שמו גם בשלטי חוצות. במשפחתה של האישה שירה תקפו לאחרונה את התנהלות הבעל: "שחט אותה מול בנם". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שלשום הותרה לפרסום זהותו של אביעד משה, זאת לאחר ביקורת חריפה על השופט ג'ורג' אמוראי שאישר בתחילה את בקשתו של משה שלא לפרסם את שמו. יו"ר נעמת חגית פאר מסרה: "עצוב שרק לאחר הסערה הציבורית והערעור של המשטרה - בית משפט התיר לפרסם את פרטיו של החשוד. המסר הציבורי שהועבר על-ידי השופט ג'ורג' אמוראי היה חמור מאוד לנשים שחוות אלימות ומגלות שהוא חרד יותר לשמם הטוב של הפושעים מאשר לחייהן. טוב שההחלטה נהפכה".

התמונות המזעזעות (צילום: באדיבות המשפחה)
התמונות המזעזעות של שירה מבית החולים | צילום: באדיבות המשפחה

עופר איזקוב, אחיה של שירה בת ה-32, כתב בשבוע שעבר פוסט בפייסבוק בו תיאר את מעשיו הנוראיים של בעלה של אחותו. "גיסי לשעבר ניסה לרצוח את אחותי הקטנה בעודה מחזיקה את בנם הפעוט בן השנה וחצי בחיקה", כתב איזקוב בפוסט. "הוא תקף אותה באכזריות רבה עם מערוך וסכין מטבח, שנייה לפני שיצאה מהבית. ריסק לה את הלסת והעיף לה את כל השיניים מהפה, ולאחר מכן הוא התחיל לשחוט אותה כמו שרק רואים בסרטים". איזקוב גם יצא במסר חשוב שמעודד נשים שעוברות אלימות לדבר, וקרא לציבור לבוא להפגנה נגד אלימות כלפי נשים: "דווקא הגברים צריכים לעמוד ולהגיד עד כאן!".

לפני מספר ימים נפתח פרוייקט מימון המונים באתר giveback לו ניתן השם "מחזירים לשירה את החיוך". הפרוייקט ביקש לגייס 360 אלף שקלים במטרה "לשחזר את פניה של שירה, לחזור לעצמה ולבנה הפעוט, לאחר התקיפה הנוראה שעברה". נכון להיום, הפרויקט גייס כבר למעלה ממיליון שקלים שנתרמו על ידי קצת יותר מ-9,000 בני אדם. 

פרקליטות דרום צפויה להגיש את כתב האישום נגד אביעד משה בבית משפט השלום בבאר שבע.