עופר איזקוב, אחיה של האישה בת ה-32 שהותקפה על ידי בעלה בביתם במצפה רמון וכמעט נרצחה, כתב אתמול (שני) בערב פוסט בפייסבוק ובו תיאר את מעשיו הנוראיים של בעלה. "הוא שחט אותה כמו שרק רואים בסרטים", כתב. הוא גם יצא במסר חשוב שמעודד נשים שעוברות אלימות לדבר, וקרא לציבור לבוא להפגנה נגד אלימות כלפי נשים: "דווקא הגברים צריכים לעמוד ולהגיד עד כאן!".

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"גיסי לשעבר ניסה לרצוח את אחותי הקטנה בעודה מחזיקה את בנם הפעוט בן השנה וחצי בחיקה", כתב איזקוב בפוסט. "הוא תקף אותה באכזריות רבה עם מערוך וסכין מטבח, שנייה לפני שיצאה מהבית. ריסק לה את הלסת והעיף לה את כל השיניים מהפה, ולאחר מכן הוא התחיל לשחוט אותה כמו שרק רואים בסרטים".

"וכל זה תוך כדי שיחה שאחותי מדברת עם ההורים בטלפון ורק מתחננת שיעזוב אותה וייתן לה ללכת, אך כלום לא עזר", הוסיף איזקוב לתאר את הרגעים המזעזעים. "הוא התחיל לשחוט אותה וחתך לה את הפנים היפות, חתך לה את האוזן, שבר לה את העצמות בידיים ובחזה, וקילף את העור מהקרקפת וכל זה מול בנם ששרוע בדם ובוכה".

הוא הוסיף: "אז לך ה'גבר' שאתה חושב שאתה, שמרים יד על חלשים ממנו, הגבר שמרביץ לנשים ומרים עליהן יד. הגבר שאתה חושב שאתה היא רק מסכה ובמציאות אתה רק עוד נמושה ורכיכה שאסור לה לצאת ולראות אור יום. אך אל דאגה אנחנו חזקים יותר ממך ושום דבר לא ישבור אותנו".

איזקוב שיגר גם מסר חשוב לנשים אחרות שאולי עוברות או עברו אלימות מצד בעליהן. "לכן נשים יקרות אני אומר לא לשתוק, לפתוח את הפה מול הגורמים והמחלקות השונות", כתב. "תנסו ללכת בשקט אל בבטחה יחד לא ניתן לרצח הבא להופיע".

לבסוף, סיכם האח וציין כי תתקיים הפגנה לאלימות נגד נשים. "מחר מתקיימת הפגנה גדולה ברחבת הפירמידה בשעה 18:00, הפגנה שכולה נגד האלימות נגד נשים", ציין. "דווקא גברים צריכים לעמוד במאבק ולהופיע בו ולהגיד עד כאן! עוד הפגנת תמיכה תהייה בתל אביב ברחבת הבימה. תבואו כולכם תרימו קול על מנת לעצור את הדברים האלה".

ניסיון רצח במצפה רמון
הדירה שבה אירע האירוע הנורא במצפה רמון

בערב ראש השנה דווח כי אישה הותקפה בתוך דירה במצפה רמון. כוח רפואי שהוזעק למקום החל לטפל בה, ובעלה נעצר כחשוד במעשה. היא נותחה במהלך אותו הלילה ומצבה הוגדר קשה אך יציב והיא הייתה מורדמת ומונשמת. כעת מצבה מוגדר בינוני. בשנה שעברה דווח על אירוע אלימות במשפחה בין בני הזוג, שטופל על ידי המשטרה בתל אביב.