הסוהרת העומדת במרכז החשד לקיום יחסי מין אסורים עם סוהרים נמצאת כבר שלושה ימים במעצר בית. החשדות נגדה כבדים ולצד המערכה המשפטית היא מבינה שהיא צריכה להיערך למערכה ציבורית. אמש (ראשון) פורסם במהדורה המרכזית כי מתחה ביקורת חריפה על התנהלות שירות בתי הסוהר בשיחה עם מקורביה: "אם זה היה גבר אף אחד לא היה חושד שהוא נכנס לתא כדי לקיים יחסי מין".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"עשו לי רצח אופי עוד לפני שיודעים על מה כל הסיפור", אמרה למקורבים. "עוברים עלי ימים לא פשוטים, לא רק אני סובלת, גם המשפחה שלי. היד כל כך קלה מאחורי המקלדת, אנשים מרשים לעצמם לכתוב תגובות מזעזעות. אני מבקשת להפסיק עם כל הפצת התמונות".

הסוהרת מכלא צלמון  (צילום: החדשות 12)
הסוהרת מהפרשה החריגה | צילום: החדשות 12

עד כה ידוע שהסוהרת נכנסה לתאם של האסירים, שני אחים שכלואים בבית כלא צלמון, וננעלה שם. השניים נחקרו ביחידה לחקירות סוהרים והם חשודים במתן שוחד ובקשירת קשר לביצוע פשע. הסוהרת איתנה בגרסתה, לפיה הדברים לא היו מעולם: "הובהלתי לתא כדי להגיש עזרה לאסיר שלא חש בטוב ובשל החיפזון ננעלתי בתא". עם זאת, כפי שפורסם כבר, החשדות בעניינה לא מתמצים באירוע מסוף השבוע ונחקרים במקביל חשדות נוספים הנוגעים לאסיר נוסף ולקצין בכיר בכלא.

"השב"ס ממציא פרשיות שלא היו ולא נבראו"

"אני בטוחה שהאמת תצא לאור כמה שיותר מהר והתיק הזה ייסגר במהרה", אמרה הסוהרת לחדשות 12 לפני מספר ימים. למקורביה הבהירה שהיא מוכנה לחזור לשירות אבל לא היססה למתוח ביקורת חריפה על שירות בתי הסוהר.

"השב"ס, כדי להתנער מאחריות, ממציא פרשיות שלא היו ולא נבראו", אמרה. "אני השעירה לעזאזל. אם זה היה גבר אף אחד לא היה חושד שהוא נכנס לתא כדי לקיים יחסי מין. צריך להפנות סימני שאלה לשב"ס: למה לא הגיעה בשום שלב ביקורת? שנים שיבחו את העבודה שלי. אם היה חשד לגביי לא היו עורכים לי שימוע? לא היו מוציאים אותי משם?".

כלא אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
ננעלה בתא האסירים. אילוסטרציה | צילום: Shutterstock

פרקליטה של הסוהרת, עו"ד בן מעוז, הוסיף כי "הסיפור הזה הוא לא יותר מבדיה, שקר גס, מנותק מהמציאות, שאין בו ולא בדל של אמת. היא שיתפה פעולה בחקירה, ציינה שהיא מוכנה להיבדק בפוליגרף, מוכנה להתעמת עם כל מי שטוען אחרת".

עו"ד אייל בסרגליק, פרקליטם של האסירים החשודים, מכחיש את כל הטענות נגדם: "אין שום שחר לחשדות, לא יהיה פה שום דבר. סתם יש רעש תקשורתי. התיק הזה ייגמר בלא כלום והדבר יובהר כדבר מופרך בסופו של דבר".