פרשת המין בכלא צלמון: על פי החשד, סוהרת שהתה בסוף השבוע שעבר בתא אחד עם 2 אסירים פליליים וקיימה עימם יחסי מין. כשנמצאה בתא, טענה שטיפלה באחד האסירים שהתמוטט. החשדות נגדה כוללים קבלת שוחד, קשירת קשר לביצוע פשע מרמה והפרת אמונים. לאחר חקירה שוחררה החשודה למעצר בית - וצפויה להיחקר שוב בקרוב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

האירוע הזה שהתפרסם בסוף השבוע שעבר ונחשף על ידי לירן לוי באתר וואלה! כולל חשדות כבדים נגד הסוהרת. בחקירה שנמשכה 4 שעות, ניסתה להדוף את החשדות ואמרה כי היא מוכנה לעבור בדיקת פוליגרף על מנת להוכיח את טענותיה.  

לדבריה של הסוהרת, ננעלה בשוגג בתא עם אסירים אחרי שחשה להגיש עזרה לאסיר שהתעלף בתאו. במהלך החקירה הטיחו בה חוקרי היחידה לחקירות סוהרים כי נכנסה לתא וקיימה יחסי מין עם אסירים. החוקרים בודקים חשד נוסף, כי כבר לפני שנה קיימה קשר אינטימי עם אסיר אחר וניהלה מערכת יחסים עם קצין בכיר בכלא, שהוצא בינתיים לחופשה כפויה. בתום החקירה שוחררה הסוהרת למעצר בית של 5 ימים, ובימים הקרובים היא צפויה להיחקר שוב.

"החקירה עברה מעולה", אמרה הסוהרת החשודה. "עוברים עליי ימים לא פשוטים. אני בטוחה שהאמת תצא לאור כמה שיותר מהר והתיק הזה ייסגר במהרה". עורך דינה של הסוהרת בן מעוז, הוסיף כי "הסיפור הזה הוא לא יותר מבדיה, שקר גס, מנותק מהמציאות שאין בו ולו בדל של אמת. הלקוחה שלי הגיעה לכאן כדי למסור את גרסתה לאירוע ולהפריך אחת ולתמיד את השמועה השקרית והזדונית הזאת".