פרשת המין בכלא צלמון: על פי החשד, סוהרת שהתה בסוף השבוע בתא אחד עם 2 אסירים פליליים וקיימה עימם יחסי מין. כשנמצאה בתא טענה שטיפלה באחד האסירים שהתמוטט. בדיקה מעמיקה חשפה: הסוהרת קיימה יחסי מין גם עם קצין המודיעין בכלא.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

סוהרת בכלא צלמון שבצפון הארץ שהתה במשך כשעתיים בתא אחד עם שני אסירים פליליים במהלך הלילה שבין שישי לשבת – זאת לאחר שטרקה את הדלת מבפנים. כשהחלה ספירת הבוקר של עובדי הכלא, התברר כי הסוהרת לא נמצאת ביומן ומכשיר הקשר שלה לא עליה.

הסוהרים יצאו לחפש אותה ברחבי הכלא, וכשמצאו אותה בתא מאסר סיפרה שאחד משני האסירים לא חש בטוב, התעלף – והיא מיהרה להגיש לו סיוע ולטפל בו. בבדיקת קצין התברר שהסוהרת, גרושה עם שני ילדים, קיימה יחסי מין עם האסירים - וככל הנראה גם עם קצין המודיעין של הכלא. הפרשה, שפורסמה לראשונה בוואלה, הועברה לחקירת היחידה לחקירת סוהרים בלה"ב 433.

עו"ד אייל בסרגליק (צילום: יח"צ)
עו"ד אייל בסרגליק המייצג את 2 האסירים | צילום: יח"צ

עו"ד אייל בסרגליק המייצג את 2 האסירים מסר בתגובה: "מרשי נזקק לטיפול רפואי וקרא קריאה לבקש את אותו טיפול רפואי, טיפול שאכן קיבל על ידי הגורמים המוסמכים. למיותר לציין כי כל הרמיזות אודות פעילותה של הסוהרת, ובהקשר גם לגורמים אחרים, אין להם כל קשר למרשיי".