פרסום ראשון: החשדות נגד הסייעת שנחקרה בחשד להתעללות במעון בדימונה הופרכו במהלך החקירה - כך פורסם הערב (חמישי) לראשונה במהדורה המרכזית. אחת האימהות המתלוננות נגד הסייעת נחקרה באזהרה בחשד לתקיפת הסייעת - וייתכן שאף תואשם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בעקבות תלונות ההורים שהוגשו בחודש שעבר, המשטרה פתחה בחקירה והסייעת נחקרה באזהרה בחשד להתעללות, פגיעה בילדים והכאתם. ההורים בדימונה אף הפגינו לפני שבוע אך בתום חקירה מהירה ומורכבת לא נמצאה אשמה נגד הסייעת, שמיוצגת על ידי עו"ד אסתר בר-ציון ו-ויקטור אוזן.

חוקרי תחנת דימונה במחוז הדרומי של המשטרה, בסיוע של חוקרי ילדים שחקרו שניים מילדי הגן, לא מצאו סימוכין לחשדות החמורים נגד הסייעת והם הופרכו בחקירה. הסייעת שהושעתה מהעבודה צפויה לחזור לעבודה במעון.

במקביל אירעה תפנית בעלילה: אחת האימהות שהתלוננו נגד הסייעת נחקרה באזהרה בחשד שהיא תקפה את הסייעת. נגד האם החשודה בתקיפה שוקלים עתה להגיש כתב אישום.

ארגז חול, גן ילדים (צילום: rf123, חדשות)
אילוסטרציה | צילום: rf123, חדשות

עו"ד אסתר בר-ציון, פרקליטתה של הסייעת, מסרה הערב: "מרשתי, בחורה צעירה נורמטיבית, נשואה ואם לילדים עברה בשבועות האחרונים מדורי גיהנום עת היה עליה להתמודד לא רק עם תלונות שקריות אלא עם חריצת דין בכיכר הרשת החברתית כשאין לה כל יכולת להתגונן"

עו"ד בר-ציון הוסיפה: "שתתביישנה האמהות שלא ידעו להמתין בסבלנות להמלצות המשטרה ורמסו את כבודה של מרשתי בהודעות מבישות, אלימות ומאיימות ברשתות החברתיות, איפוק נדרש מכולנו. מרשתי אף הותקפה באלימות גסה ובוטה על ידי אחת האימהות". 

עו"ד אסתר בר-ציון
עו"ד אסתר בר-ציון

לדבריה, "מרשתי שיתפה פעולה עם חוקרי המשטרה ואני שמחה עבורה  שהיום הגיע הקץ לכל אותן תלונות וחרושת שמועות זדונית ומרושעת. המדובר בתושבת העיר דימונה והגיע הזמן לנקות את שמה מכל וכל .מרשתי שוקלת לתבוע את האימהות בגין הנזק שנגרם לה בעיקר בשל הביוש החברתי על לא עוול בכפה , הוצאת דיבה ולשון הרע. ומילה טובה למשטרת ישראל- תודה על העבודה המאומצת והמהירה".