58164
אבי ניר ושירה מרגלית. "סוף טראגי" | צילום:

ביום בו שם קץ לחייו "הראשון בבידור", מי שכיכב על מסכי הטלוויזיה והיה מלך הרייטינג, נדחקות מעט לצד פרשות האלימות הקשות בהן היה מעורב - ובראשן הזמנת תקיפת מנכ"ל "קשת" אבי ניר, סמנכ"לית "רשת" שירה מרגלית וסוכן השחקנים בועז בן-ציון. הערב משתתפים בזכייניות הטלוויזיה השתתפות בצער משפחתו.

"אנו מביעים צער רב על הפרשה כולה ועל סיומה הטראגי", נמסר מהזכיינית רשת. "אנו משתתפים באבלה הכבד של המשפחה". מהזכיינית קשת נמסר כי "זהו יום עצוב וסיום טראגי לפרשה". בהודעה נאמר עוד כי "הפרשה העיבה על ימים אחרים של שיתוף פעולה", וכי הזכיינית "מביעה תנחומיה למשפחה האבלה". את תגובתו של בועז בן-ציון לא ניתן היה להשיג.

הסוף הטרגי

תקף את מצביעי הליכוד. טופז ז"ל (צילום: חדשות 2)
טופז. אישום חמור | צילום: חדשות 2

הבדרן דודו טופז שם קץ לחייו בתלייה בבית המעצר ניצן ברמלה, בו היה עצור עד תום ההליכים נגדו. טופז הצליח לנצל כמה דקות בהן לא היה תחת השגחת הסוהרים, ותלה את עצמו ככל הנראה באמצעות הכבל החשמלי של הקומקום החשמלי שהיה בתאו. הערב נותחה גופתו במכון לרפואה משפטית באבו כביר על מנת לבחון כמה זמן היה טופז ללא השגחה. טופז יובא למנוחות מחר בשעה 10:30 בבוקר בבית העלמין ירקון בפתח תקווה.

מה שניתן לומר בשלב זה מתוצאות נתיחת הגופה הוא מה שכבר היה ידוע מהבוקר: טופז התאבד על ידי כריכת כבל חשמלי סביב גרונו.

בעקבות המקרה החליטו בשב"ס להקים ועדה בראשות תת גונדר שתבדוק בין היתר האם מישהו ראה את הבדרן נוטל את הכבל החשמלי והולך למקלחת. חלק מהעדים בתחקיר יהיו שותפיו של טופז לתא. בבדיקה ראשונית סיפרו מספר עצורים כי לא הבחינו במתרחש או במה שיכול להעיד על כוונותיו של הבדרן.

דודו טופז התאבד: סיקור מיוחד

משדר מיוחד: דודו טופז התאבד

הריאיון האחרון של הראשון בבידור

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

ההסתבכות של טופז: כך הכך התחיל

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק