זמן קצר לפני מעצר בנו במהלך קטטה אלימה בין שני מחנות האוהדים מחוץ לבית המשפט בתל אביב, מתח ח"כ דב חנין ביקורת חריפה על האירועים האלימים שהובילו לפיצוץ הדרבי התל אביבי אתמול (שני) בדיון בוועדת הכנסת למניעת אלימות בספורט. "האלימות היא לא רק במגרשים, היא חלק מבעיית האלימות בחברה", אמר, "זו שאלה של חינוך, שאלה של נורמות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"רוב אוהדי הכדורגל בכל הקבוצות הם אנשים שאוהבים את הקבוצה שלהם, אנחנו מדברים על אנשים בודדים שבהם צריך לטפל", הוסיף חנין. "הכיוון צריך להיות דיאלוג עם הקבוצות והאוהדים. את אלה שבאו כדי לעשות פרעות ומהומות במגרשי הספורט אפשר לבודד בעזרת הרוב הגדול".

קודם לכן נמסר כי בנו של חנין הוא אחד משלושת האוהדים שנעצרו בעקבות קטטה המונית שפרצה מחוץ לאולם בית המשפט. זמן קצר לאחר שנודע לו כי בנו נעצר, פרסם חבר הכנסת חנין הודעה בעמוד הפייסבוק שלו ובה כתב את הפרטים הידועים לו.

"נודע לי כרגע כי בני בן ה-18 נעצר בהפגנתם של אוהדי הפועל תל אביב מחוץ לבית המשפט בתל אביב", כתב חנין. "אין לי כרגע פרטים נוספים וטרם עלה בידינו ליצור איתו קשר, אך מובן שאני דואג לו ומקווה שהעניין יפתר בהקדם. כאוהד כדורגל במשך שנים רבות חשובה לי הסובלנות במגרשי הכדורגל. אני דוחה על הסף כל שימוש באלימות בספורט הישראלי ומקווה שנצליח יחד, כחברה, לנקות את מגרשי הכדורגל מאלימות".