זמן קצר לאחר שזכה אמש (שישי) במדליית הארד באולימפיאדת ריו, סיפר הג'ודאי הישראלי אורי ששון על התחושות שהציפו אותו. "זה כל כך הרבה רגשות", הוא אמר. "כל כך הרבה מחשבות רצות לי בראש. שמחה, אושר, גאווה, תחושת ניצחון, סיפוק, אי אפשר לתאר מה עובר עלי עכשיו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בני משפחתו של ששון עקבו מביתם בירושלים אחר הקרבות המוצלחים של בנם, והגיבו בהתרגשות על זכייתו במדליה. "להגיד שאנחנו מאושרים? זו לא מילה", אמר אביו לחדשות 2.

בני משפחת ששון צופים בקרב (צילום: חדשות 2)
בני משפחת ששון צופים בקרב | צילום: חדשות 2

"הוא היה ספורטאי מעולה בג'ודו, אלוף אירופה, אבל מה שהוא עשה היום זה היה מעל ומעבר", הוא הוסיף. על הקרב הקשה בחצי הגמר, מול הג'ודאי הצרפתי ואלוף העולם בג'ודו סיפר:"הוא נתן את כל כולו בכל קרב. הוא עשה את זה גם בסטייל, נגד רינר הוא נלחם כמו אויב עד הדקה האחרונה. אין לנו מילים, אנחנו מאושרים".

"זה פיצוי על 21 שנים של עבודה קשה, עכשיו זה הפיצוי שלו, זה האושר שלו", אמר האב הגאה. "הוא אמר לי 'אבא, אני ספורטאי אולימפי, אני אביא מדליה', הוא אמר את זה לאורך כל הדרך. 'אתם תראו ותבינו שכשאני מבטיח אני מקיים'".

הקרב המכריע בריו, הערב (צילום: רויטרס)
הקרב המכריע בריו | צילום: רויטרס

"אמנם היינו פה במתח עצום, אבל כל הזמן ההרגשה הייתה שהנה, הוא יעשה את זה", שיתף האב. אמו של ששון הוסיפה: "אני מאושרת בשבילו כי הוא הגשים את החלום שלו. מגיל 18 הוא אומר 'אני רוצה להביא מדליה אולימפית ואני אעשה את זה', והוא עשה את זה".