מבין 13 החטופים ששוחררו אמש, מיה רגב בת 21 מהרצליה הייתה היחידה שפונתה לבית החולים סורוקה משום שהייתה זקוקה לטיפול רפואי דחוף. הבוקר (ראשון) נודע ל-N12 שהיא צפויה לעבור ניתוח במהלך היום משום שהיא סובלת מפציעה ברגל לאחר שנורתה ב-7 באוקטובר. מצבה בינוני ואין נשקפת סכנה לחייה. ד"ר שלומי קודש, מנהל בית החולים: "אנו מצפים שתחלים בצורה מלאה". אחיה איתי, נזכיר, עדיין מוחזק בידי ארגון הטרור חמאס.

בסרטון שפרסם חמאס אמש נראו המחבלים מוליכים את מיה בקביים בשל פציעתה. עם הגעתה לבית החולים סורוקה, משרד הבריאות הדגיש כי "לאחר כ-7 שבועות בשבי הצעירה הגיעה במצב יציב. ‌‎בני משפחתה הממתינים לה בביה"ח בהתרגשות רבה". עוד צוין כי "‎בביה"ח היא תקבל טיפול רפואי ונפשי וכל צורך אחר שיעלה" וביקשו לשמור על פרטיות המשפחה בשל רגישות המצב.  

מיה רגב
מיה רגב משוחררת בקביים

ד"ר קודש סיפר על הגעתה של מיה לבית החולים: "היא הגיעה במצב בינוני, בלי סכנת חיים ותזדקק בהמשך לטיפול ניתוחי. אנו תומכים בה ובמשפחתה". לדבריו, "עובדי בית החולים נמצאים בחזית הטיפול בנפגעי מתקפת הטרור. בימים האחרונים, בתיאום עם משרד הבריאות, אנו ערוכים לטפל בשבים מעזה. אנחנו מייחלים לשובם של כל שאר החטופים ומקווה שיגיעו בריאים ולא יזדקקו לטיפול רפואי, ובהם גם האחות שלנו נילי מרגלית". 

שחרור החטופים - סיקור N12

מיה נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה הקטן, איתי בן ה-18 - שנותר בינתיים בידי חמאס. יום לפני מתקפת הפתע של חמאס, הם חזרו מטיול של שלושה שבועות עם המשפחה במקסיקו ומיד המשיכו למסיבה, יחד עם חברם עומר שם טוב, שנחטף גם הוא.

איתי ומיה רגב
איתי, אחיה הקטן של מיה, עדיין בידי חמאס

כרגע מאושפזים בבית החולים שיבא 12 חטופים ששוחררו אמש. הם נפגשו עם המשפחות ומצבם הגופני טוב. משפחתה של אמילי הנד הגיעה עם כלבה הקטן והוא נמצא לצידה כדי לסייע לה להתאקלם.