21 יום לבחירות, יו"ר מפלגת כחול לבן בני גנץ מתייצב לראשונה לריאיון עיתונאי. בריאיון ליונית לוי הוא מתייחס למגוון נושאים לקראת הבחירות, אך בעניין הפריצה האירנית למכשירו הסלולרי, שנחשפה לראשונה במהדורה המרכזית, מבהיר גנץ פעם נוספת כי לא נמצא עליו חומר ביטחוני וכי הוא לא נתון לסחיטה. הריאיון המלא ישודר הערב (שלישי) ב-20:00 במהדורה המרכזית

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"עניין הטלפון הזה הוא באמת עניין משני למה שאנחנו מדברים", אומר גנץ. "לא נמצא שם חומר ביטחוני. אני לא נתון להשפעה כתוצאה ממה שיש בתוך החומר הזה. אין שם שום דבר שמפריע לתפקוד שלי כאיש ציבורי ואת ענייניי הפרטיים אני אנהל בנפרד".

גנץ מתח ביקורת מרומזת על ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלדבריו גורר את מערכת הבחירות ל"כיוונים נמוכים". "היום זה עליי, מחר זה עלייך, מחרתיים השוטר", מסביר גנץ. "אני יושב חצי שנה אחרי שהשב"כ מספר לי שהייתה איזושהי בעיה ואני מטפל בה. מישהו הולך וחושף מידע שהמקור שלו, אני אומר לך, הוא מקור שצריך לשים לב אליו. לא עוסקים בו".

בני גנץ (צילום: Gili Yaari/Flash90, חדשות)
"לא נתון להשפעה". גנץ | צילום: Gili Yaari/Flash90, חדשות

לדבריו, אין במכשיר שום מידע שיכול להשפיע על התפקוד שלו. "השימוש בכלים האלה לצרכים פוליטיים הוא שימוש שיכול להביא אותנו לתהומות נשייה שאנחנו לא רוצים להימצא שם. עם הדברים שלי אני יודע להסתדר. יש לי משפחה נהדרת, יש לי ילדים נהדרים. אישתי תומכת בי מפה ועד להודעה חדשה. אם אנשים מחפשים שאני אפרוש, הם התבלבלו. אני מתכוון לשרת את מדינת ישראל. שום "באמפ" לא יעשה לי את הסיפור הזה".

כשנשאל אם הוא מוכן לקיים עימות טלוויזיוני עם נתניהו, השיב גנץ: "אני מציע קודם כל שנתניהו יתמודד עם עדי המדינה שלו אבל אם צריך, אנחנו נהיה איפה שנאמר. אני מוכן לבוא לכל עימות בכל מקום".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו