נתוני הצפייה של נטפליקס הם אחד הדברים המסתוריים ביותר בעולם התקשורת של היום, שכן החברה לא מחויבת לחשוף באופן פומבי את המספרים שלה בפני מפרסמים ועל כן שומרת אותם קרוב לחזה. בעבר היא נמנעה מלעשות את זה כלל, אבל בשנים האחרונות היא זורקת מדי פעם פירורים לתקשורת כדי להוכיח עד כמה היא מצליחה.

בשנה שעברה, למשל, נטפליקס התפארה בשיא צפייה של "המכשף", שזכתה ליותר מ-76 מיליון צפיות בחודש הראשון לעלייתה בשירות. כעת, ענקית הסטרימינג מכריזה על הסדרה הנצפית ביותר שלה לשנת 2020, נכון לעכשיו, ומדובר ב"ראצ'ד" של ריאן מרפי, שעלתה לפני כחודש וחצי.

"ראצ'ד", כך לפי השירות, נצפתה ע"י 48 מיליון צופים ב-28 הימים הראשונים שלה באוויר, מה שהופך אותה לעונת הבכורה המוצלחת ביותר של השירות השנה. הנתון הזה כמובן לא מתקרב לשיא של "המכשף", אבל בכל זאת הצליח לעקוף לא מעט סדרות מוצלחות אחרות של השירות. העונה הראשונה של "אקדמיית המטרייה", למשל, זכתה ל-45 מיליון צפיות בחודש הראשון שלה בשנה שעברה, בעוד העונות הראשונות של "חינוך מיני" ו"את" נצפו ע"י 40 מיליון כל אחד. הסרט "המקרה המוזר והשערורייתי של פסטיבל FYRE" זכה ל-20 מיליון צפיות וכך גם העונה השנייה של "אליטה". 

אלא ששיטת המדידה של נטפליקס, שלפיה פורסמו הנתונים הללו, היא שנויה במחלוקת: החברה טוענת שצפייה אחת פירושה משתמש שצפה בלפחות 2 דקות מתוך סרט או סדרה, גם אם עצר את הצפייה שנייה אחת לאחר מכן. כך שסביר מאוד שחלק מהצפיות הללו הן למעשה של אנשים שניסו לדגום כותר מסוים אך מהר מאוד החליטו שהוא לא לטעמם. זו הסיבה שאנליסטים אחרים, למשל, טוענים כי דווקא "חם, רותח, לוהט!" היא הסדרה הנצפית ביותר בשירות בחצי השנה האחרונה - על פי מדידה שסקרה את רכיב עשרת התכנים המבוקשים בכל רגע של השירות.

"ראצ'ד", כאמור, היא הסדרה השנייה של מרפי במסגרת חוזה הענק שלו עם "נטפליקס" ("הוליווד" הייתה הראשונה, ואילו "הפוליטיקאי" נוצרה לפני החוזה), והיא למעשה פריקוול לסרט "קן הקוקיה" העוסק באחות מילדרד ראצ'ד שמתחילה לעבוד במוסד לחולי נפש המבצע ניסויים במאושפזים בו. בסדרה מככבים בין היתר שרה פולסון, סינת'יה ניקסון, שרון סטון, פין ויטרוק ועוד.