השבוע, רק כחודשיים לאחר אירועי השבת השחורה, התעורר ארגון הנשים של האו"ם וגינה את הפשעים נגד האנושות שביצעו מפלצות חמאס, ובהם פשעי מין נוראיים כלפי נשים, חיות ומתות, וגם כלפי גברים - גם את זה חשוב לציין. נשות האו"ם, בניגוד לכל העקרונות הפמיניסטיים הגורסים שצריך להאמין לנשים, דרשו הוכחות. כמה עצוב, כמה מקומם, כמה בוגדני מצידן.

וזה לא שלא היו בידיהן עדויות. פושעי חמאס היטיבו לתעד את פשעיהם, אבל לנשות האו"ם זה לא הספיק. הן לא יתנו לישראליות וליהודיות "הצווחניות" לשבש להן את הנרטיב הקורבני של הפלסטינים.

האו"ם וארגוניו אמורים להיות בלתי תלויים, עצמאיים ואובייקטיביים. כמה הם רחוקים מכך יעידו ילדים, נשים, קשישים, נכים וכן, גם גברים, תושבי עשרות יישובים בדרומה של ישראל. אזרחיות ואזרחים תמימים שהתעוררו בשבת בבוקר לקול אזעקות, פיצוצים, יריות וצרחות "אללה הוא אכבר". באכזריות שאין לה אח ורע הם הותקפו בידי כמה אלפי מחבלים נתעבים שאנסו, כרתו איברים, ניתצו ושרפו, הורים לנגד עיני ילדיהם וילדים לנגד עיני הוריהם. לסיום הם העמיסו את אלו ששרדו על הטנדרים ולקחו אותם לעזה. הם לא שבויי מלחמה, הם לא לוחמים - הם אזרחיות ואזרחים תמימים שקמו בבוקר חג אל התופת של חייהם.

גם אם את, אשת או"ם נכבדה, או את, נשיאת אוניברסיטה יוקרתית ויפת נפש, שסבורה שישראל היא ה-"Bad guy" בסיפור הזה, אין דרך להצדיק ואין דרך להכחיש את הפשע הנורא של ה-7 באוקטובר. כן, המראות בעזה קשים, אבל חמאס הוא הכתובת לכל הטענות. הם, שחיי אדם שווים בעיניהם כקליפת השום בחרו להשתמש באזרחיהם כמגן אנושי ולהסתתר, הם וכמויות האמל"ח שלהם בתוך חדרי ילדים, בתוך ומתחת לבתי חולים, בתוך ומתחת לבתי ספר ולמסגדים. וישראל, מדינה חפצת חיים, לא תוכל להשלים עם המשך שלטון חמאס. שנים שתושבי דרום המדינה סופגים וסופגים באופן קבוע מטחים של טילים. עשרות אלפי ילדים חיים עם פוסט-טראומה. אחרי ה-7 באוקטובר - לא עוד!

קודם נחזיר את אזרחיותינו ואזרחינו החטופים, אחר כך נחסל את מפלצות הטרור, המאיימות אגב על העולם כולו. נעשה זאת תוך ניסיון לצמצם את הפגיעה בבלתי מעורבים. ואם נשות האו"ם בוחרות לאטום את אוזניהן ולעצום את עיניהן, אז שיהיה. אנחנו נמשיך לזעוק את האמת שלנו ולמצוא את הכוח להתמודד עם הטראומה בעצמנו.

>>> חגית פאר היא יו"ר נעמ"ת